2733
2739

4سالشه. خسته شدم از دستش. هر روز سر غذا خوردنش من حرص و جوش دارم... شده پوست و استخون. اصلا گوشت به تنش نیست. انشب بهش گفتم شام نخوری دیگه غذا در کار نیست. اونم شام نخورد آخر شب گفت گشنمه گفتم غذا نداریم. یکم بی قراری کرد و الان خوابید. گریه امونمو بریده...  بخدا منم خسته شدم از بس با التماس و زور و تهدید و تشویق و هزار کوفت و زهرمار بهش غذا دادم. ی تیکه گوشت تنش نیست. دیگه نمیخوام اگه سر سفره غذا نخورد بهش غذا بدم. همیشه بهش میگفتم سر سفره نخوری دیگه بهت نمیدم اما دلم طاقت نمیاورد و بهش میدادم. امشب ندادم اما از غصه دارم دق میکنم...

مادربودن اینجوره...

خدایااا کوچولوی توراهیم رو به تو میسپارم😍خودت به سلامتی برسونش به دستم👶♥️دختر قشنگم خوش اومدی به زندگیمون قول میدم واست بهترین مامان دنیا بشم توام قول بده که به خدا بگی که"خداایا منو صحیح و سالم بذار توبغل مامانم"منتظرتم💖💗👩‍👧👧

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خب گفت گشنمه بهش میدادی گبعد آروم آروم آداب سر سفره نشستن یادش بده، بگو بشین هیچی نخور 

بعد کم کم ساعت خورد خوراکش باهاتون یکی میشه

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺

کار خوبی کردی

غصه هم تخور

کم کم یاد میگیره 

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
2738

عیب نداره اصلا ناراحت نباش.

اینجوری یاد میگیره که سر سفره بخوره.

این کار به نفع خودشه.یه شب گشنه بخوابه طوریش نمیشه.

عذاب وجدان نداشته باش.کار خوبی کردی.

ازین به بعد یه مدت با همین قاعده جلو برو تا جواب بگیری.

چه مامان خوبى هستى😔 منم بچه ام غذا نخورده خوابيد. تازه زيرشم كثيفه😣

وا خوب برو عوضش کن پاهاش میسوزه 

کسانی که به من میگویند تو به جهنم میروی و ما به بهشت خوشحالم میکنند که به یکجا نمیرویم...
2706