2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اره دقبقا دوست‌خودم‌ با پسر عموش نامزد‌شدن‌بعد سر ی‌مسایلی نشد و حدا شدن‌و این‌ ی‌کاری کرده بود‌ و ا ...

افرین به ایشون

ولی کاش اون اتفاق نمیوفتاد😐

و یا برن برای ترمیم ..

کاری ک شده شاید در اینده پشیمون بشه

نمی‌دونید من چقدر حالم خراب بود از این قضیه بعد صاحب فروشگاه واسم توضیح داد که ناشنوایان در یک دنیای ...

واقعا تاسف‌داره ب خدا ک‌ شدیم‌ادمایی‌ک‌فقط میخوایم از هم‌دیگ‌سو استفاده کنیم‌ نه ب دیگیری و اینش‌فک‌میکنیم‌نه ب بلایی‌ک‌سرش میادو شرایطی‌ک توش قرار میگیره 

۱۴۰۰/۱/0۲....از امضام رد نشو راخت بیا یه دقه😢. ... 1399/۱۲/۱۴بچه ها من جیگر گوشمو از دست دادم دعا کنید خدا باز بهم ببخشه و واسه آروم شدن داغ دلم صلوات بفرستید لطفا... 1399/۱۲/۰۴امروز صدای قلب معجزه خدارو شنیدم😍.   ..  1399/۱۱/۱9 من امروز فهمیدم مامان شدم دعا کنید‌سالم‌و سلامت بغلم‌بگیرمش .الهی‌قربونش بشه مامانش ک‌خیلی دلش‌میخواد ‌یه‌ کاکل زری خدا بهش‌بده.خدایا کوچیکتم‌‌ یه سالم و نمکیشو ب‌منم‌بده 😊واسه خوشبخت شدنم و رسیدن به خواسته دلم یه صلوات مهمونم میکنید💚
2740
افرین به ایشون ولی کاش اون اتفاق نمیوفتاد😐 و یا برن برای ترمیم .. کاری ک شده شاید در اینده پشیمو ...

ب خدا انقد بهش‌گفتم‌میگ‌برم بکنم‌‌بعدش چی‌ اگ‌نشد‌ نخواستنم‌ سر ی چیزی‌یارو ولم‌کرد ابروم‌رفت‌چی؟ میگم‌بریز‌دور خرف‌مردمو فامیلو دوستو اشنا مگ‌چقد زنده ای ب دوتا خاستگارت‌بگو شاید براشون‌مهم‌نبود ولی نمیتونه تو هوا معلقه‌

۱۴۰۰/۱/0۲....از امضام رد نشو راخت بیا یه دقه😢. ... 1399/۱۲/۱۴بچه ها من جیگر گوشمو از دست دادم دعا کنید خدا باز بهم ببخشه و واسه آروم شدن داغ دلم صلوات بفرستید لطفا... 1399/۱۲/۰۴امروز صدای قلب معجزه خدارو شنیدم😍.   ..  1399/۱۱/۱9 من امروز فهمیدم مامان شدم دعا کنید‌سالم‌و سلامت بغلم‌بگیرمش .الهی‌قربونش بشه مامانش ک‌خیلی دلش‌میخواد ‌یه‌ کاکل زری خدا بهش‌بده.خدایا کوچیکتم‌‌ یه سالم و نمکیشو ب‌منم‌بده 😊واسه خوشبخت شدنم و رسیدن به خواسته دلم یه صلوات مهمونم میکنید💚
2706