2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

براي برادرم نيس اصلا نيس☹️

از فامیلاتون دختر خوب نیستن

یا از دوستات ک مورد اطمینان باشن دختد خوب سراغ ندارن؟!

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)

خب ارتباط با پسر در چه حدی؟

من از خونواده ثروتمندی نیستم،خیلی زحمت کشیدم برای رتبه سه رقمی کنکور شدن و بعدشم مهندسی😀 و الان کار می کنم و تقریبا مستقلم.❤من عاشقتم،با این که بعضی وقتا خیلی اخلاقم بد میشه🥺❤خدایا هیچ وقت از من نگیرش💗
2728
يعني اصلا يا هيچ پسري در ارتباط نبوده باشن 

پاکو دست نخورده منطورت رابطه داشتنه؟

اگ‌منظورت اینه ک میشناسم‌دخترایی که این کارو نکردن ولی خیلی کثیفن زاته خرابی دارن و کاش دست خورده بودن  کاش روزی‌با بیست‌نفر میخوابیدن‌ولی انقد بخیلو‌ بدزات‌نبودن.

۱۴۰۰/۱/0۲....از امضام رد نشو راخت بیا یه دقه😢. ... 1399/۱۲/۱۴بچه ها من جیگر گوشمو از دست دادم دعا کنید خدا باز بهم ببخشه و واسه آروم شدن داغ دلم صلوات بفرستید لطفا... 1399/۱۲/۰۴امروز صدای قلب معجزه خدارو شنیدم😍.   ..  1399/۱۱/۱9 من امروز فهمیدم مامان شدم دعا کنید‌سالم‌و سلامت بغلم‌بگیرمش .الهی‌قربونش بشه مامانش ک‌خیلی دلش‌میخواد ‌یه‌ کاکل زری خدا بهش‌بده.خدایا کوچیکتم‌‌ یه سالم و نمکیشو ب‌منم‌بده 😊واسه خوشبخت شدنم و رسیدن به خواسته دلم یه صلوات مهمونم میکنید💚
2738
پاکو دست نخورده منطورت رابطه داشتنه؟ اگ‌منظورت اینه ک میشناسم‌دخترایی که این کارو نکردن ولی خیلی کث ...

منم همينو ميگم يعني هركدوم ك ما ميشناسيم ياذات خوبي نداشته يا حالا ب هرحال رابطه و...

بیخیال مهستن دخترایی ک‌ از رو سادگی‌عشق دوست داشتن‌ ی کاری کردن‌بعد به هر دلیلی نشده الان‌میخ ان‌زندگگی داشته باشن‌باید گناه کار دونستشون‌ ازشون یه کسافط و ننگ‌ساخت؟ کافیه انسانیت داشته باشن البته نظر همه محترمه ب خاطر خیلی چیزا جا نیوفتاده مثلا همسر خوده من طرز فکره زشتی‌داره میگ‌این‌دخترا خرابن ولی من‌اصن‌موافق نیستم‌ شرف ب این چیزا نیس ب نظرم‌ادم‌بودن مسئلش فرق داره.شاید دختری ک رفته ترمیم کرده دنبال زندگی‌کردن‌میگرده چرا حق زندگی‌نداشته باشه.

۱۴۰۰/۱/0۲....از امضام رد نشو راخت بیا یه دقه😢. ... 1399/۱۲/۱۴بچه ها من جیگر گوشمو از دست دادم دعا کنید خدا باز بهم ببخشه و واسه آروم شدن داغ دلم صلوات بفرستید لطفا... 1399/۱۲/۰۴امروز صدای قلب معجزه خدارو شنیدم😍.   ..  1399/۱۱/۱9 من امروز فهمیدم مامان شدم دعا کنید‌سالم‌و سلامت بغلم‌بگیرمش .الهی‌قربونش بشه مامانش ک‌خیلی دلش‌میخواد ‌یه‌ کاکل زری خدا بهش‌بده.خدایا کوچیکتم‌‌ یه سالم و نمکیشو ب‌منم‌بده 😊واسه خوشبخت شدنم و رسیدن به خواسته دلم یه صلوات مهمونم میکنید💚
منم همينو ميگم يعني هركدوم ك ما ميشناسيم ياذات خوبي نداشته يا حالا ب هرحال رابطه و...

نچ اتفاقا من خیلیا رو میشناسم هم خیلی دخترای خوب و مهربون و با شخصیتن هم خیلی با کلاسن و به خودشون میرسن هم از لحاظ تحصیلی و کاری خیلی پیشرفت کردن و هم تا الان حتی با یک پسر الکی همکلام نشدن چه برسه به رابطه و ...

فاميلامون ك همه يا بزرگتر يا هنوز بچه هستن دوستامم ك ازدواج كردن

چن سالته داداشت؟

خب مثلا اقوام دورتون دختر خوب نیس توشون؟

از فامیلای دوستاتون کسی دختر خوب نداره؟

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)
2706