2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

براي برادرم نيس اصلا نيس☹️

از فامیلاتون دختر خوب نیستن

یا از دوستات ک مورد اطمینان باشن دختد خوب سراغ ندارن؟!

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)

خب ارتباط با پسر در چه حدی؟

من از خونواده ثروتمندی نیستم،خیلی زحمت کشیدم برای رتبه سه رقمی کنکور شدن و بعدشم مهندسی😀 و الان کار می کنم و تقریبا مستقلم.❤من عاشقتم،با این که بعضی وقتا خیلی اخلاقم بد میشه🥺❤خدایا هیچ وقت از من نگیرش💗
2728
يعني اصلا يا هيچ پسري در ارتباط نبوده باشن 

پاکو دست نخورده منطورت رابطه داشتنه؟

اگ‌منظورت اینه ک میشناسم‌دخترایی که این کارو نکردن ولی خیلی کثیفن زاته خرابی دارن و کاش دست خورده بودن  کاش روزی‌با بیست‌نفر میخوابیدن‌ولی انقد بخیلو‌ بدزات‌نبودن.

۱۴۰۰/۱/0۲....از امضام رد نشو راخت بیا یه دقه😢. ... 1399/۱۲/۱۴بچه ها من جیگر گوشمو از دست دادم دعا کنید خدا باز بهم ببخشه و واسه آروم شدن داغ دلم صلوات بفرستید لطفا... 1399/۱۲/۰۴امروز صدای قلب معجزه خدارو شنیدم😍.   ..  1399/۱۱/۱9 من امروز فهمیدم مامان شدم دعا کنید‌سالم‌و سلامت بغلم‌بگیرمش .الهی‌قربونش بشه مامانش ک‌خیلی دلش‌میخواد ‌یه‌ کاکل زری خدا بهش‌بده.خدایا کوچیکتم‌‌ یه سالم و نمکیشو ب‌منم‌بده 😊واسه خوشبخت شدنم و رسیدن به خواسته دلم یه صلوات مهمونم میکنید💚
پاکو دست نخورده منطورت رابطه داشتنه؟ اگ‌منظورت اینه ک میشناسم‌دخترایی که این کارو نکردن ولی خیلی کث ...

منم همينو ميگم يعني هركدوم ك ما ميشناسيم ياذات خوبي نداشته يا حالا ب هرحال رابطه و...

بیخیال مهستن دخترایی ک‌ از رو سادگی‌عشق دوست داشتن‌ ی کاری کردن‌بعد به هر دلیلی نشده الان‌میخ ان‌زندگگی داشته باشن‌باید گناه کار دونستشون‌ ازشون یه کسافط و ننگ‌ساخت؟ کافیه انسانیت داشته باشن البته نظر همه محترمه ب خاطر خیلی چیزا جا نیوفتاده مثلا همسر خوده من طرز فکره زشتی‌داره میگ‌این‌دخترا خرابن ولی من‌اصن‌موافق نیستم‌ شرف ب این چیزا نیس ب نظرم‌ادم‌بودن مسئلش فرق داره.شاید دختری ک رفته ترمیم کرده دنبال زندگی‌کردن‌میگرده چرا حق زندگی‌نداشته باشه.

۱۴۰۰/۱/0۲....از امضام رد نشو راخت بیا یه دقه😢. ... 1399/۱۲/۱۴بچه ها من جیگر گوشمو از دست دادم دعا کنید خدا باز بهم ببخشه و واسه آروم شدن داغ دلم صلوات بفرستید لطفا... 1399/۱۲/۰۴امروز صدای قلب معجزه خدارو شنیدم😍.   ..  1399/۱۱/۱9 من امروز فهمیدم مامان شدم دعا کنید‌سالم‌و سلامت بغلم‌بگیرمش .الهی‌قربونش بشه مامانش ک‌خیلی دلش‌میخواد ‌یه‌ کاکل زری خدا بهش‌بده.خدایا کوچیکتم‌‌ یه سالم و نمکیشو ب‌منم‌بده 😊واسه خوشبخت شدنم و رسیدن به خواسته دلم یه صلوات مهمونم میکنید💚
منم همينو ميگم يعني هركدوم ك ما ميشناسيم ياذات خوبي نداشته يا حالا ب هرحال رابطه و...

نچ اتفاقا من خیلیا رو میشناسم هم خیلی دخترای خوب و مهربون و با شخصیتن هم خیلی با کلاسن و به خودشون میرسن هم از لحاظ تحصیلی و کاری خیلی پیشرفت کردن و هم تا الان حتی با یک پسر الکی همکلام نشدن چه برسه به رابطه و ...

فاميلامون ك همه يا بزرگتر يا هنوز بچه هستن دوستامم ك ازدواج كردن

چن سالته داداشت؟

خب مثلا اقوام دورتون دختر خوب نیس توشون؟

از فامیلای دوستاتون کسی دختر خوب نداره؟

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)
2706