2733
2734
عنوان

خاستگار دارم ولی....

495 بازدید | 42 پست

خاستگارم ادم خوبه ولی چون 4تا داداش و دوتا خواهر داره و جمعیتشون زیاد و منم مشکل لرزش دست دارم که ارثیه و تو مهمونی زیاد میشه میخام به خاطر جاری که زیادن ردش کنم ایا کارم درسته یا اشتباه؟ 

توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتما...

ربطی نداره اعتماد به نفس داشته باش

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

هرکاری که فکر می کنی صلاحه انجام بده

اگه از همه نظر، مثل اخلاق، ایمان، راستگویی، ادم حسابی بودن، با شعور بودن، وضع مالی معقول و ...

خوبه

یکم فکر کن

اگه نه ردش کن

هر کو نکاشت مهر و ز خوبی گلی نچید، در رهگذار باد نگهبان لاله بود ... نیچه معتقد است فلاسفه فیلسوف متولد میشوند، روح حقیقت طلبی و علاقه مندی به تجزیه و تحلیل و حل مشکلات و تفکر نقادانه را میتوان در فرد با آموزش پروراند، اما برای بعضی از آدمها حقیقت خیلی مهم است، درست بودن و خوب بودن معنایی بسیار قوی برای برخی از افراد دارد، من هم چنین آدمی هستم من همیشه خیلی مشتاق بوده و هستم که بدانم بالاخره کدام حرف درست است و کدام نیست، زیر بار حرف زور رفتن برای من بسیار دشوار است.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نمیتونی یک بار خانوادگی باهاشون باشی ببینی میتونی کنار بیای یا نه؟اگر خانواده خوبی هستن حیفه

عزیزان نی‌نی سایتی، من درحال حاضر خیلی به دعای شما احتیاج دارم ممنون می شم برام دعا کنید مشکلم حل بشه

دروغ نگو خاستگار اصلا نداری..پزو

وزن ۷۰»»»وزن هدف ۵۵»»صورت صاف ..اندام قشنگ ..مو های پریشان ..وکلی اتفاق خوب......یه رقص بی وقفه از شادی ..ینی میشه؟.....واسم انرژی مثبت بفرستین و دعای خوب کنید..........‌.....♥️یک کاربر رک🤨همین♥️
2740

ای بابا الان اونقدر بیماری ها زیاد شدن ک لرزش دست چیزی نیست

اولش تو جمعشون معذبی بعد مثل فامیل خودت میشن واست

نهایت رفت امد کم کنی

منم استرس بگیریم لرزش صدا دارم واسمم مهم نیست