2737
2734
عنوان

خاستگار دارم ولی....

| مشاهده متن کامل بحث + 495 بازدید | 42 پست

تعداد افراد خانواده اگه معایبی داره مزایایی هم داره به خاطر این موضوع ردش کن. من ۵ تا جاری دارم با خودم ۶ تا جاری هستیم از اول خوب برخورد کردم همشون باهام مثل خواهرن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله

خب اگر خوشت اومده به نظرم برا همچین چیزی رد نکنی بهتره اما بازم خودت صلاح خودتو بهتر میدونی 

باید اعتماد به نفس داشته باشی....بالاخره این آقا هم نبود یکی دیگه...تا کی اینطوری ترسشو داشته باشی؟

عزیزان نی‌نی سایتی، من درحال حاضر خیلی به دعای شما احتیاج دارم ممنون می شم برام دعا کنید مشکلم حل بشه
2728
چی چرا؟میگم تو دستت مشکل نداره اعتماد بنفس نداری.. زن اون آبدارچی هم مشو چون بهت نمیخوره... چون مردم ...

اخه پسر پاک و مذهبی دیگه کمممم شده

توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتما...
خب اگر خوشت اومده به نظرم برا همچین چیزی رد نکنی بهتره اما بازم خودت صلاح خودتو بهتر میدونی  ب ...

همین اتفاقا با گذر زمان ترسم بیشترم میشه

2740
خب پس چرا خ.دت اینقدر سخت میگیری اول تا اخر شما وارد یه خانواده ی جدید میشی که بالاخره جمع و مهمونی ...

بله حرفتون درسته 

هرکاری که فکر می کنی صلاحه انجام بده اگه از همه نظر، مثل اخلاق، ایمان، راستگویی، ادم حسابی بودن، با ...

گلم ی همچین موردی میره مثل خودش میگیره چقدر اخه ما زنها رویایی فکر میکنیم استارتر مشکل دارد نباید توقعش بالا باشه مثل بقیه دخترا و زنها هر کسی یک مشکل دازد یکی کوتاخ یکی چاق یکی کچل یکی عنق یکی خانواده داغون یکی زشت