2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بعد نیم ساعت که دخترا باهم یه کم سرگرم شدن الکی گفت دینا(دختر خواهر شوهرم) عروسک شو میخواد... ودختر منم که عروسکش پیشش بود و چشم ازش برنمیداشتم تو مهمونی... گفت من عروسکم اینه ماله دینا نیس... حالا بچه نخواسته بود... الکی گفت میخوادش ...

2731

همه بسیج شدندتو خونه گشتن دنبال عروسک ... منم از همه جا بی خبر... فقط برام سوال شد که این چرا دنبال عروسک میگرده از این کارا نمیکرد...هی نیگفت اون اتاقم نگا کنید شاید لنا(دختر من یا دیبا قایمش  کردن) حالا همه میگفتن نه کسی نرفت تو اون اتاق لنا هم مال خودش دستشه...

2740
بعد خودش رفت یه دور چرخید وهی به ساک ما اشاره کرد

اووه عوضی فکر کنم فهمیدم چی شد این فیلما یعنی چی تهمت دزدی زده؟؟اینی که به ساک مردم بی اجازهدست زده خودش مشکل اخلاقی داره.

در سال 1400 من آرایشگر شدم آرایشگری میکنم. رانندگی یاد گرفتم . مدرک لیسانسمو گرفتم. شاییید سرکار رفتم. کلاس حفظ قرآن هم رفتم .

منم یه لحظه گفتم بگردم شاید دخترم قایم کرده باشه... دیدم تهه ساک قایمش کرده ولباس هارو همنحور که تا کردن دقیق ومرتب روش چیده... که وانمود کنه...

حالا اگه دخترم بود که اصلا به اون اتاق نزدیکم نشد...بلد نیست تا کنه یا بهم نریزه لباس های ساک و عروسک رو قایم کنه...(که اصلا یه بچه ۳ ساله محاله ونمیتونه...) من سریع عروسک رو پرت کردم یه گوشه... باز اومد تو اتاق خواهرشوهرمم آورد... بعد خواهرشوهرم دوباره گشت پشت بخاری(من از ساک درش اوردم وانداختم اونجا)  پیداش کرد گفت دیبا انداخته اینجا...

شرارت رو از چهر ه جاریم دیدم تا اخر مهمونی  خشم وبدجنسی رو در چهر هاش میدیدم...

منم یه لحظه گفتم بگردم شاید دخترم قایم کرده باشه... دیدم تهه ساک قایمش کرده ولباس هارو همنحور که تا ...

چه ترسناکه ازش ترسیدم والا حق داری قضاوت کردم شرمنده،دور شو ازش فقط

تو اولویت اول ،تو زندگی هیچکس جز خودت نیستی،دقت کن ،هیچ کس🙂

به حدی ناراحتم که قلبم درد میکنه همیش از مهربونی وخوبی ش تعریف کردم... چرا باید ازمن بدش بیادد... دقیقا هدفش این بودکه منو بد کنه که دختر خواهرشوهرمو دوس ندارم... عروسکشو قایم کردم ...

همش دارم خودم راضی میکنم میگم من اشتباه میکنم شاید حواسم نبوده لباس های دخترمو تا کردم اونم گذاشتم... ولی هر چی مرور میکنم از اول تا آخر دخترم عروسکش دستش بود... اون یکی هم رو میز  ججلوی مبل بود یهو ناپدید شد...

2706