2737
2734

خودم ۲۴ سیکل هستم و بیستم مهر موعدمه طاقت ندارم دیگه.یه سقط هم داشتم امروز صبح که از خواب پاشدم یه لک روی لباس زیرم دیدم که مال دیشب بود. بعیده اینقدر به پری مونده لک ببینم.البته همیشه قبل پری لک دارم اما روز قبل یا دوروز .دیگه توکل بخدا خستم از بی بیهای منفی

خدای خوبم فقط تو میدونی که من چقدر دلم میخواد یجوری که  شایسته هست بگم شکرت اما بلد نیستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام ان شاءالله مربوط به لانه گزینی باشه

خدای خوبم سلام. میشه بغلم کنی? خیلی دلم گرفته. از تلاشهای بی ثمر از امیدهایی که به ناامیدی ختم میشه... چقدر تلاش کردم هر بار از خود خودت خواستم کمکم کنی با بچه ام برم کربلا... نشد من با عروسکش رفتم... به نیابت از بچه هایی که نمیدونم کی لایق داشتنشون میشم عمودهای نجف تا کربلا را رفتم... خدایا هر شب با اسباب بازی که تو حرم آقا قمر بنی هاشم بهم دادی میخوابم... خدایا من می ترسم خیلی می ترسم بغلم کن تنهام خیلی نذر کردم اما من ناامید نمیشم من از خاندان کرم ناامید نمیشم من از معدن الرساله ناامید نمیشم ازشون میخوام شفیعم نزد تو باشن... خدایا کمکم کن ناامیدی رو از همه منتظرا بگیر.جز تو کی رو دارم مگه... تو خوب خدایی هستی. خدایی که انما امره اذا اراد شیئا ان یقول له کن فیکون. پس شاکر تو میمانم.در مورد چنین خدایی باید گفت فسبحان الذی بیده ملکوت کل شیء و الیه ترجعون. من از درگاه تو ناامید نمیشوم و گمان ندارم که بر من رحم نکنی:ما هکذا الظن بک...**خدایا هزاران هزارن... هزاران بار ازت ممنونم که دلمو شاد کردی 
2731

انشالله که به آرزوتونوبرسید من پارسال اربعین پری بودم بعدش دیگه نشدم 

من میتونم فقط باید یه کمی اراده کنم همین .خدایااااا کمکم کن این سری بشه .💋💋💋💋💋💋💋کاربرجدید نیستم سال ۹۸عضوشدمبه لطف نی نی یار ترکیدم .نی نی یار جونم عاشقتم بیخیال من شووووووو😘😘😘😘
هر کی پریود میشه به هر حال یه روزی تو مهر ماه موعدشه دیگه 

نه عزیزم اونایی که اقدامن نه همه🙃

خدای خوبم فقط تو میدونی که من چقدر دلم میخواد یجوری که  شایسته هست بگم شکرت اما بلد نیستم
2740
منم 7 روز مونده ب موعود ک از دیروز لکه بینی دارم والان درددل نسبتا شدید😢

وای اگر ۷ روز مونده که خیلی امیدواریه.خدا دلتو شاد کنه و خوش خبر بیای

من امروز موعدم بود و پریود شدم اونقدر گریه کردم که سرم داره میترکه.اسفند سقط کردم.اگه مونده بود الان ...

الهی بمیرم برات من ماه پیش تا مرگ رفتم دوراز جونت.گریه گریه گریه مال منم سقط شده بمیرم برای دلت

من امروز موعدم بود و پریود شدم اونقدر گریه کردم که سرم داره میترکه.اسفند سقط کردم.اگه مونده بود الان ...

عزیزم انشالله خدا بهت ی بچه ی ناز وسالم بده خدادلتو شاد کنه وب خواسته ات برسی انشالله همه خانما دامنشون سبزبشه بعد من اول اونا خدا 

خدایا شکرت بابت همه چی