2737
2734
عنوان

تصورتون نسبت ب مرگ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 184 بازدید | 21 پست
من شک ندارم ک وجود داره ولی میترسم عذابم بدن

مندحاضرم عذابم بدن بفرستنم جهنم ولی وجود داشته باشه. ولی هرجور فک میکنم امکان نداره وجود داشته باشه 

Turk girl.   مهربون باشیم. فمینیست به معنی برتر بودن زن نیست. بلکه به معنی یکسان بودن حقوق زن و مرد هست. ملوسکم شناختین که این چهارمین کاربریمه😋. دوس دارم خانومای کشورم به خودشون اهمیت بدن خودشونو فدای بقیه نکنن قوی باشن رو پای خودشون وایسن پس از حرفایی که میزنم ناراحت نشین.پنج ساله که فیتنس و پیلاتس کار میکنم. خانومی که میگی نمیتونم نمیشه پاشو از امروز ورزشتو بکن حلقتو بزن تلاشتو بکن به خودت کمک کن زیباترین و خوشگلترین خانوم باشی. من تونستم 💪✌💄🧚‍♀️
مندحاضرم عذابم بدن بفرستنم جهنم ولی وجود داشته باشه. ولی هرجور فک میکنم امکان نداره وجود داشته باشه& ...

من چن ماه هست خواهرشوهرموازدست دادم تصادف کرد فرشته بودبخدا؛امد خوابم گفت بخدا همش راسته هیچی مثل نماز نیست 

خداجونم شکرت هزار بار شکرت بابت نی نی،، باارزش ترین هدیه رودادی.انشالله همه ی منتظرا دامنشون سبز شه آمین
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فکر میکردم فقط من میترسم. من از فنا میترسم. از لحظه جون دادن میترسم بدنم درد کنه. میترسم دنیای بعدی ...

مطمن باش اون دنیایی هست 

بخدا من سر بچه هام حامله که میشدم مامان بزرگ من و همسرم  که فوت شدت اومدن تو خواب خبرمون دادن حتی خودمونم خبر نداشتیم‌ منم تازه باشگاهم میرفتم .

یا خالم همون لحظه ای که داشت فوت میکرد بلند گفت بابام و مامانم اومدن دنبالم و همون لحظه فوت شد پس من یکی میدونم که صد در صد هست

من چن ماه هست خواهرشوهرموازدست دادم تصادف کرد فرشته بودبخدا؛امد خوابم گفت بخدا همش راسته هیچی مثل نم ...

خواب حاصل فعالیت شیمیاییه مغز ربطی به روح و اینا نداره😔😔

Turk girl.   مهربون باشیم. فمینیست به معنی برتر بودن زن نیست. بلکه به معنی یکسان بودن حقوق زن و مرد هست. ملوسکم شناختین که این چهارمین کاربریمه😋. دوس دارم خانومای کشورم به خودشون اهمیت بدن خودشونو فدای بقیه نکنن قوی باشن رو پای خودشون وایسن پس از حرفایی که میزنم ناراحت نشین.پنج ساله که فیتنس و پیلاتس کار میکنم. خانومی که میگی نمیتونم نمیشه پاشو از امروز ورزشتو بکن حلقتو بزن تلاشتو بکن به خودت کمک کن زیباترین و خوشگلترین خانوم باشی. من تونستم 💪✌💄🧚‍♀️
2728
مطمن باش اون دنیایی هست  بخدا من سر بچه هام حامله که میشدم مامان بزرگ من و همسرم  که فوت ...

نه بابا من روانشناسی ک خوندم کلا وجود روح و همه چیو نقض میکردن. خواب هم هرکسی نزدیکش فوت میشه به علت فکر کردن همه تو حواب میبینه.  خاب نتیجه فعالیت شیمیایی مغزه ربطی به ماورا نداره. از طرفی هم علم نجوم میگه به وجود امدن ما تصادفی بیش نیست. اینجور باشه که زندگی فقط اینجاس

نه بابا من روانشناسی ک خوندم کلا وجود روح و همه چیو نقض میکردن. خواب هم هرکسی نزدیکش فوت میشه به علت ...

اون وقت وجود آسمون که این قدر نظم توش هست همه علمی یا تصادفی؟

زن عمومی منم همین فکرا تو دانشگاه کردن تو سرش جوری که بخدا هم فحشای زشت میداد بعدش تحمل نکرد و رفت ی کشور اروپایی