2733
2734
عنوان

تصورتون نسبت ب مرگ؟

184 بازدید | 21 پست

نمیدونم چرا کسی ازاطراف نزدیکم فوت میکنه من تا ی مدت خیلی میترسم طوری ک شباگریم میگیره همش میگم الان میاد جونمومیگیره خیلی ترسوام شماچطورین نمیترسین؟؟

خداجونم شکرت هزار بار شکرت بابت نی نی،، باارزش ترین هدیه رودادی.انشالله همه ی منتظرا دامنشون سبز شه آمین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه ترسو نیستم و دوسش دارم 

ولی از اون لحظه ک همه میرن میترسم ک تنها میشم

دعای نی نی سایتی زود قبول میشه....خوندی ی دعایی برای شفای پدرم بکن .گرفتار سرطان هست.خدایا سلامتی پدرمو بهش ببخش ..الهی آمین 
از زنده ها باید بترسی مرده ها که دستشون کوتاهه از دنیا

خیلی ناراحت میشم خیلی شوک بهم وارد میشه

خداجونم شکرت هزار بار شکرت بابت نی نی،، باارزش ترین هدیه رودادی.انشالله همه ی منتظرا دامنشون سبز شه آمین
2740

میترسم مخصوصا میگم چجور تو قبر  میزارنم و خودم اونوقت چجوریم و اینا  ولی عاشق مرگم هستم

خدایا دنیایت ته نامردیست 🖤💔                      داغونم همین 😔😔😔😔😔😔😔😔😔 تو این دوره زمونع یه مرد پیدا کنی خودم زنش میشم  متاسفانه همشون نرن مرد نیستن 💔😏

نمیترسم

دید خاصیم ندارم نسبت بهش،

ان شاالله منم امروزو فردا خودمو خلاص میکنم

امیدوارم اونور مثل اینور نباشه فقط هرچی که هست

لطفا هرجا تاپیک ترسناک دیدید من رو توش تگ کنید🙂❤
خیلی ناراحت میشم خیلی شوک بهم وارد میشه

فکر میکردم فقط من میترسم. من از فنا میترسم. از لحظه جون دادن میترسم بدنم درد کنه. میترسم دنیای بعدی وجود نداشته باشه

Turk girl.   مهربون باشیم. فمینیست به معنی برتر بودن زن نیست. بلکه به معنی یکسان بودن حقوق زن و مرد هست. ملوسکم شناختین که این چهارمین کاربریمه😋. دوس دارم خانومای کشورم به خودشون اهمیت بدن خودشونو فدای بقیه نکنن قوی باشن رو پای خودشون وایسن پس از حرفایی که میزنم ناراحت نشین.پنج ساله که فیتنس و پیلاتس کار میکنم. خانومی که میگی نمیتونم نمیشه پاشو از امروز ورزشتو بکن حلقتو بزن تلاشتو بکن به خودت کمک کن زیباترین و خوشگلترین خانوم باشی. من تونستم 💪✌💄🧚‍♀️
فکر میکردم فقط من میترسم. من از فنا میترسم. از لحظه جون دادن میترسم بدنم درد کنه. میترسم دنیای بعدی ...

من شک ندارم ک وجود داره ولی میترسم عذابم بدن

2706