2733
2739

بابام چند هفته پیش  پیش منو دوست پسرمو(نامزدم)دید بیرون چند ساله ک باهمیم کل خانواده خبر دارن جز بابام

بابام پیاده شد تا نامزدم اومد حرف بزنه بگ میخوام بیام خاستگاری بابام گرفت اینقدددد زدش شیشه ماشینشو با سنگ خورد کرد تا پلیس اومد و اروم شد رفتیم خونه قبول کرد که بیاد خاستگاری اومد همچس اوکی شد صبح امروز پاشد دید شیشه ماشینش خوووووووووورد خووووووورد شده زمین خیلی گرده خیلی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

پسره تلافی نکرده؟

و اما نیمه شبی من خواهم رفت                                 از دنیایی ک مال نیست                                           از جهانی ک مرا بیهوده بدان بسته اند...

پدر من بود منو میکشت با دوست پسرم تو سالمی ؟؟؟

منتظرتم گلم درخواست بده   به علت هکر های بیشعور و بیجنبه پیچمو برداشتم اگه خواستید بگید بگید بهتون ایدی میدم    به خدا سیبیل ندارم اینقدر نگید سیبیلاتو بزن تنها نمیشی دیگه ..اگه یه دونه تا سیبیل داشتم مال خودتون به یاد پسرداییم اسم کاربریمو  گذاشتم اینقدر مسخره نکنید بابا    
2740

واقعا داری در مورد بابات حرف میزنی؟؟

علاف سایتم😑😑😑مادر ی دختر عاقل ومودب😍😍خوشحالمم که دخترم تربیتش خوبه😄😍😍انشالله میتونم همینطور جلو برم برا تربیتش😍😍زیاد میام سایت کم چت میکنم😑اگه جایی ریپلایم کردی لایکت کردم فک نکنید حق با شماست😊فقط حال ندارم چت کنم😕سایت شده سرگرمیممم😔ولی رفیقی ندارم😮گاهی وقت بدون مخاطب وتایپک خاصی ساعت ها داخلش چرخ میزنم😮😑ولی نمیتونم دل بکنم ازش😕

از کجا معلوم کار نامزدت نبوده😕😮

میشه برای منم صلوات بفرستین برای خوب شدن ❤زندگیم❤ دعا کنین التماس دعا دارم💚                            اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم 

عزیزم انتظار نداشتی که بابات بیاد قربون صدقه پسره بره

امضامو تااخر بخون😁کبوتر با کبوتر باز باران با ترانه میخورد بر بامش بیش برفش بیشتر آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا عاقل کند کاری که باز آید به کنعان غم مخور خربزه با پوست موزو میندازی زمین هوا میره نمیدونی تا کجا میره !! بیا یه بازی 😁                                                                                        ریپلای کن  بگو چه امضای باحالی داری اونوقت یه نفر نظرتو میخونه و میاد امضای منو ببینه و میبینه خبر خاصی نیست. در واقع ما موفق شدیم یکیواسکل کنیم😂😂‌‌    
2706