2737
2739

سلام عزیزای دل 

من فکر میکنم همسرم افسردگی داره خیلی تو فکر انداخته منو ، میخوام بدونم من اشتباه میکنم یا واقعا دچار افسردگی شده😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه علایمی داره؟

اول این که میل جنسیش خیلی  افت کرده 

از کارش دلزده شده 

کم حرف بود کم حرف تر شده 

غم داره کلا 

یک سال پیش بعد یه ضرر مالی اینشکلی شد الان بیشتر شده

2728
یعنی چی زود سپری نشه عزیزم؟  ادمی هم هست که اهل مشاور و روانپزشک نیست 😭

منظورم اینکه گاهی مردها به خاطر مشکلاتی میرن تو غار تنهایی و این علائمو دارن ولی خب از غار میان بیرون و برمیگردن به حال سابق ولی اگه بعد یه مدت حالش خوب نشد احتمال افسردگی وجود داره

2738
منظورم اینکه گاهی مردها به خاطر مشکلاتی میرن تو غار تنهایی و این علائمو دارن ولی خب از غار میان بیرو ...

نه از غار بیرون نمیاد اصلا 

فبلا برمیگشت اما الان نه 

کم پیش میاد 

خودمم دارم اسیب میبنم 😔

نه از غار بیرون نمیاد اصلا  فبلا برمیگشت اما الان نه  کم پیش میاد  خودمم دارم اسیب ...

بله افسردگی همسر سخته اما این کاری نیست که شما به تنهایی انجام بدی و اوضاع بهتر شه به کمک نیاز داری دوستی ، برادری، برادر شوهری، خواهر شوهری، پدر مادری بالاخره دیگه

بله افسردگی همسر سخته اما این کاری نیست که شما به تنهایی انجام بدی و اوضاع بهتر شه به کمک نیاز داری ...

زنگ زدم مرکز بهداشت بهم گفت کجا برم 

ببینم شنبه برم اونجا تماس بگیدم با دکتر صحبت کنه 

چون اگه از قبل اطلاع بدم مخالفت میکنه 

زنگ زدم مرکز بهداشت بهم گفت کجا برم  ببینم شنبه برم اونجا تماس بگیدم با دکتر صحبت کنه  چ ...

ببین باید بره پیش روانشناس خوب و کار بلد 

مرکز بهداشت که بدرد نمیخوزه و اینکه بدون هماهنگیشاتفاقا ممکنه ناراحت شه ازت

باهاش دوستانه صحبت کن سعی کن متقاعدش کنی 

من یه دکتر روانشناس عالی میشناسم خودمم میرم پیشش کارش خوبه اگه راضی شدبگو بهت ادرسشو بدم 

منتظر نینی خوشگلمونیم 😍
ببین باید بره پیش روانشناس خوب و کار بلد  مرکز بهداشت که بدرد نمیخوزه و اینکه بدون هماهنگیشاتف ...

پارمیس جان مشکل اینجاست که راضی نمیشه 

نمیدونم باید چیکار کنم عزیزم 

باهاش خیلی حرف زدم  ولی بجایی نمیرسم ، فقط یکم تو خونه بگو  بخندمو بیشتر کردم 

ببینم چطور میشه .

همکاری میکنه اصلا یا نه .

پارمیس جان مشکل اینجاست که راضی نمیشه    نمیدونم باید چیکار کنم عزیزم  باهاش خیلی ...

اره صحبت خیلی خوبه با لحن دوستانه مثا دو تا دوست 

بهش بگوکنارتم و میخوام که اوضاع رو با هم دو تایی درست کنیم 

بگو لازمه یه مدت از یه متخصص هم کمک بگیریم تا زودتر خوب بشی 

منتظر نینی خوشگلمونیم 😍
اره صحبت خیلی خوبه با لحن دوستانه مثا دو تا دوست  بهش بگوکنارتم و میخوام که اوضاع رو با هم دو ...

شوهر من ادم درونگراییه 

کم حرف اصلا با ادم حرف نمیزنه 

ماه پیش  با چه عذابی راضیش کردم بریم یک هفته  طول کشید تا راضیش  کنم فقط ، خلاصه ۵ شنبه  اومد از سر کار رفتیم نیم ساعت راهمون بود فقط  دقیقا دم ساختمون گفت  دکتر یه مشکلی پیش اومد براش رفت .

یعنی  انقدر اعصابم خرد شد گفتم شما ک میدونی من با چه عذابی همسرم و راصی کردم .

دیگ اینجوری شد همون یه شانسمم از دست دادم 

محاله دوباره بره 

2706