2733
2734
عنوان

دورهمی مامانای خرداد۱۴۰۰

| مشاهده متن کامل بحث + 504065 بازدید | 60425 پست
دوستان به جای ما❤️🌹 منم که خودم اهل درست کردن اینجور چیزام تازگیا اونقدر تنبل و بی حوصله شدم هرچی ...

آره دیگه عوارض بارداریه..

چقد پیامم نصفه نیمه اومده 🤦‍♀️نوشتم مامانم دوره و مادرشوهرم نزدیکه که میدونم ازین هنرا نداره 😂

اتفاق خوووب لططفا بیفت🙏خدایا شکرت که ۹۹/۹/۹ خووبترین اتفاق زندگیم افتاد🙏آقا پسرم سالم بیا بغلم و زندگیمونو آبی کن🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام دوستان منم امروز رفتم سونو همونجور که دو سه روزه حس میکردم واژنم بعضی اوقات سیخ میکشه فهمیدم م ...

عه ممکنه از سفالیک خارج بشه؟ وای اگه بریچ بشه مال منم باید سزارین کنن؟ من دوس داشتم طبیعی بیارم 😢

عه ممکنه از سفالیک خارج بشه؟ وای اگه بریچ بشه مال منم باید سزارین کنن؟ من دوس داشتم طبیعی بیارم 😢

آره تا ۳۶ هفته من شنیدم ممکنه بچرخه

دقیقا خودم دو سه روز پیش فهمیدم حرکاتش فرق کرده.قبلا سفالیک بود الان بریچ

و خدایی هست فراتر از حد تصّور...
فکر کنم طبیعی باشه بعدم این مامای دکترا واقعا چیزی حالشون نیس نگران نباش من ترشح آبکی سفید چسبناک د ...

وای منم همینطورم، همش دارم لباس زیر عوض می‌کنم.

دقیقاً ترشح آبکی چسبناکه.

آره دقیقا 😅😅😂 هر وقت یه پا میکوبه به مثانه م میگم الانه که پاش بیاد بیرون سیخم میکشه. خطرناک نی ...

فکر نکنم خطرناک باشه، ولی چون موقعیتش جدیده برات، عادت نداری.

جوجه منم امروز یک حرکتی کرد یه حالی شدم، نه درد بود نه تیر کشیدن، ولی حال بدی بود🤦🏻‍♀️

قشنگ داره رو اعضا و جوارح من راه میره😂😂😂

مامانا کسی هست جواب بده زنگ زدم واحد مامایی دکترم گفتم درد واژن دارم و ترشحات ابکی گفت همین حالا بر ...

منم دارم طبیعیه

لطفا برای تو دلیم صلوات بفرست خدا حفظش کنه برام.خدایا ممنونم بخاطر همه چی.  
منم دارم طبیعیه

امشب رفتم زایشگاه اخرش

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤