2733
2734
عنوان

دورهمی مامانای خرداد۱۴۰۰

| مشاهده متن کامل بحث + 504065 بازدید | 60425 پست

سلام دوستان منم امروز رفتم سونو همونجور که دو سه روزه حس میکردم واژنم بعضی اوقات سیخ میکشه

فهمیدم موقعیت نی نیم از سفالیک بریچ شده.لگد میزنه اینجوری میشم.

و خدایی هست فراتر از حد تصّور...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
فکر کنم طبیعی باشه بعدم این مامای دکترا واقعا چیزی حالشون نیس نگران نباش من ترشح آبکی سفید چسبناک د ...

منم بعضي وقتا چسبناك و دقيقا اون بالا

به ماما گفتم گفت اگه رگه خوني نداره مشكلي نيس

خدايا تمام اميد من تويي.. فقط از تو ميخوام...
امید بخدا ولی از ترسم زنگ زدم مامانم امد ساک بیمارستان رو واسم بست این بچه دید مامانش هیچ تکونی به ...

عزیزم🌸🌸بسلامتی❤باور کن دلش مبخاسته کارات یکم جلو بیفته😂😂😂خیالش جم شده الان آروم میشینه یه گوشه😂😂😂😂

مگه تاریخ زایمانتونو کی زدن؟

تو سونو که زده ۱۹ خرداد

ولی امروز حالم خوب نبود زنگ زدم مطب گفتن برم زایشگاه چکاپ بشم

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤
نوش جونتون..منکه خودم حال ندارم خونه مامانم نزدیک  نزدیکه که میدونم ازین هنرا نداره منتظرم همسا ...

دوستان به جای ما❤️🌹

منم که خودم اهل درست کردن اینجور چیزام تازگیا اونقدر تنبل و بی حوصله شدم هرچی میام درست کنم خوب در نمیاد😅

همون بهتر درست نکنم🤣

امید بخدا ولی از ترسم زنگ زدم مامانم امد ساک بیمارستان رو واسم بست این بچه دید مامانش هیچ تکونی به ...

ایشالا بسلامتی

چیا تو ساک گذاشتی؟

منم یه چیزایی اماده کردم موندم دیگه چی بزارم

وزن اولیه ۸۰.۲ وزن ۱۵ دی ۷۵.۹ هدف آخر اسفند ۶۵
منم بعضي وقتا چسبناك و دقيقا اون بالا به ماما گفتم گفت اگه رگه خوني نداره مشكلي نيس

من میشه گفت همیشه مجرای ادرارم خیس میشه ولی سمت واژنم دستمال میکشم اونجام همون ترشحه نمدونم دیگه

اتفاق خوووب لططفا بیفت🙏خدایا شکرت که ۹۹/۹/۹ خووبترین اتفاق زندگیم افتاد🙏آقا پسرم سالم بیا بغلم و زندگیمونو آبی کن🙏