2737
2739
عنوان

دورهمی مامانای خرداد۱۴۰۰

| مشاهده متن کامل بحث + 503851 بازدید | 60425 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام اره عزیزم رفتم کوه نور ازاد حساب کرد ۳۱۵ هزار  

من یه نوبت گرفتم ازشون واسه یک شنبه

ولی فکر نکنم اونجا برم

شلوغ بود؟من تاحالا اونجا رفتم

ولی جایی که همیشه میرم خیلی خلوت و خوبه

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤
2731
اون بنده خدا حرص خورده تو میگی حال داد😂😂😂😂 نه من شوهرم بیش از حد بد دل بود بعدش خوب شدا،کلا خیل ...

من الان ك استراحت مطلقم انگار زندانم وگرنه من صب ك هفت از خونه ميرم بيرون عصرم خدا بخواد ميام خونه دست خودم باشه گردشم واقعا هم همسرم هيچي نميگه اينم بگما هرجايي پوشش و رفتار و گفتارم رو كنترل نكنم ناراحت ميشه 

خب خداااروشکر یه تکونی به خودت بده دیگه ...ولی جدا ازشوخی زیادگیر نده زیادم مثل من مظلوم نباش بذارهم ...

آره زیاد گیر دادن خوب نیس

من همیشه صبرم خوبه ولی یه اخلاق بد دارم که اگه بحثمون بشه کل این ۱۳،۱۲ سال زندگی و رفتار کل خاندانش رو هی میگم و میکوبم تو سرش🤭هر سری هم به خودم میگم اخه دیگه چه گفتنی داره ولی عصبی که میشم دیگه هی میگم

اونم هیچی نمیگه..

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤
بهتری نازنین؟ دختر انقد حرص نخور بابا بیخیال باش  

اره عزیزم خوبم خداروشکر هنوز جواب حرفای شوهرمو ندادم دیشب چندبارتودلم تکرار کردم فکرامو کردم ، اومد خونه وازاونجایی که هیچوقت نازنمیکشه ومعذرت خواهی نمیکنه برام خوراکی هایی که دوس دارم وخریده بود واخلاقش خوب بود دیدم خودش شرمنده شده پی شو نگرفتم  

2738
من الان ك استراحت مطلقم انگار زندانم وگرنه من صب ك هفت از خونه ميرم بيرون عصرم خدا بخواد ميام خونه د ...

منکه از بس از خونه بیرون نرفتم خودمم دلم نمیخاد برم

دیگه اینجور عادت کردم

آره زیاد گیر دادن خوب نیس من همیشه صبرم خوبه ولی یه اخلاق بد دارم که اگه بحثمون بشه کل این ۱۳،۱۲ سا ...

ایییی خداااا دیگه تکرارنکن این  همه رو...روهمون موضوعی که دعواکردین بحث کن اخرشم اگه حق باتو بود قهرکن 😉نازتوبکشه وگرنه لجش درمیاد بخوای همه ی این سالارو بکوبی توسرش ...من‌متنفرمیشم ازشوهرم با این کاراش 

افرین همین خوبه بذار خودش شرمنده بشه با بحث همه چی بدتر و طولانی تر میشه

اره دیگه چندوفت پیش بهم گفت  پرروشدی بارداری کاریت ندارم 😏گفتم نبابا مثلا میخوای چیکارکنی 😒😒😒😒😒

2706