2737
2739
عنوان

دورهمی مامانای خرداد۱۴۰۰

| مشاهده متن کامل بحث + 503942 بازدید | 60425 پست
من ناراحت شدني فوري اخم مي كنم اون ك با اس ام اس مي پرسه انگار منو ميزنن دور تند فقط مي نويسم فقط ي ...

ایشالا همیشه شادو خوشبخت باشید 🥰🥰🥰🥰🥰🥰کاش ماهم اینطوری بودیم 🥴🥴🥴🥴 اون اخر دعواااا  سه نقطه حااال میده 😉😉😉😉

نه من همیشه جواب میدم و کل زندگیمونو شروع میکنم غر غر کنم تو سرش😂😂😂 اونم هیچی نمیگه من بیشتر حرص ...

نه من كلا بيرونم و سوار همه چي ميشم چون شاغلم و همش بيرون ولي پري جون خيلي حال داد ب تاكسي گفتم دربست دو ديقه اي رسيدم خونه تا اون بياد من لباسام اينارو درآوردم 😂😂😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ناراحت شدني فوري اخم مي كنم اون ك با اس ام اس مي پرسه انگار منو ميزنن دور تند فقط مي نويسم فقط ي ...

دوستان به این نتیجه رسیدم چقدر شوهرم مظلومه

چقدر من بدجنسم😂😂😂

کلی سرش غر میزنم

بعدم قهر میکنم

میاد کلی ناز میشکه باز من براش قیافه میگیرم😐

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤
سوالی داشتی ازم بپرس منم ازت درمورد اینکه چرا اینقد  مارو میخورید میپرسم ازت 😕😕😕😕😕

دو تاشو جواب بدین انقد غر میزنیم دلمون نسوزه که هیچی نگفتین😂😂😂😂

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤
2728
سلام سونو رو همونجا دروازه شیراز رفتین؟من زنگ زدم پرسیدم هزینشو بهم نگفت همون جای همیشگی زنگ زدم گ ...

سلام اره عزیزم رفتم کوه نور ازاد حساب کرد ۳۱۵ هزار  

لطفا برای تو دلیم صلوات بفرست خدا حفظش کنه برام.خدایا ممنونم بخاطر همه چی.  
دو تاشو جواب بدین انقد غر میزنیم دلمون نسوزه که هیچی نگفتین😂😂😂😂

اخه بگیمم دوباره یه مدل دیگه میکوبید 😬ودوباره همون تکرار میشه بارسوم میگیم سکووووت درمقابل شما صلاحه 😁

2738
نه من كلا بيرونم و سوار همه چي ميشم چون شاغلم و همش بيرون ولي پري جون خيلي حال داد ب تاكسي گفتم دربس ...

اون بنده خدا حرص خورده تو میگی حال داد😂😂😂😂

نه من شوهرم بیش از حد بد دل بود بعدش خوب شدا،کلا خیلی خوب شد

ولی خب چون چند سال تو اون شرایط بودم کلا خودمم عادت کردم،اعتماد به نفس تنها جای رفتن رو هم ندارم

بعضی وقتا میگه خودت تنها برو میگم نه خودت باید باشی

من فقط خونه بابام تنها میرم اونم اگه شوهرم باشه عمرا تنها برم،با خودش میرم با خودشم برمیگردم

دوستان به این نتیجه رسیدم چقدر شوهرم مظلومه چقدر من بدجنسم😂😂😂 کلی سرش غر میزنم بعدم قهر میکنم ...

خب خداااروشکر یه تکونی به خودت بده دیگه ...ولی جدا ازشوخی زیادگیر نده زیادم مثل من مظلوم نباش بذارهمیشه نازتو بکشه 😉😉😉

دوستان به این نتیجه رسیدم چقدر شوهرم مظلومه چقدر من بدجنسم😂😂😂 کلی سرش غر میزنم بعدم قهر میکنم ...

خب عزيزم دو نفر انسان جنس مخالف از فرهنگ و آداب متفاوت قبول كنيم ك پيش مياد 

من اومدم توبخش اتاقم خصوصی بود ۱شب عملم بود ۳اومدن فشاردادن  مچ پرستارو گرفتم نمیذاشتم فشاربده ...

وقتی بی حسید هم فشار میدن. بعدش هم فشار میدن چون با ی بار تخلیه نمیشه

هرچه در خاطرم آید تو از آن خوبتری...
بله، به امید خدا از ۶ ماهگی میذارم تو اتاق خودش بخوابه. البته اگر طاقت بیارم از خودم دورش کنم😅 ما ...

مریم جون این کارو نکن خیلی خطرناکه چون ۶ ماهگی اوج دمر افتادن بچه اس

یه دوستی داشتم چندسال پیش بچه اش که ۶ ماهش شد گذاشت تو اتاق خودش بخوابه یه شب شیرشو داد و خوابوند و گذاشت تو تختش رفت دسشویی مسواک بزنه یعنی یه ربع هم طول نکشید

برگشته به بچه سر بزنه که خودشم بره بخوابه، دیده بچه دمر افتاده سریع بلندش کرده دیده سیاه و کبود شده رسوندنش بیمارستان و گفتن خفه شده و تموم کرده دقیقا ۶ ماهش بود😔

خدا نصیب دشمن آدم هم نکنه

واقعا ریسکه آدم زود بچه رو از خودش جدا کنه

هر ۳ تا اسمشم قشنگه مریم جون به سلامتی انشالله

اخه بگیمم دوباره یه مدل دیگه میکوبید 😬ودوباره همون تکرار میشه بارسوم میگیم سکووووت درمقابل شما صلاح ...

بهترین صلاح رو دارین☹

2706