2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خانما برای منم دعا کنید تروخدا خییییلی مشکل دارم دعا کنید به آرامش برسم قرضامو بتونم بدم 🙏🙏🙏🙏♥️♥️♥️🌹🌹🌹

🫀                                                            ✨۱۴۰۰/۹/۱۶💫۰۱:۵۶:48✨
2740

۳۱۴آیه الکرسی برای ۳۱۴نفر

صلوات

آیه ۲و۳ سوره طلاق برای رزق و روزی

فعلا اینایادمه

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴

[QUOTE=158433713]چجوریه 

من رفته بودم اونجا اولین بارمم بود چون کلا اعتقاد بهش نداشتم با دوستم رفته بورم دیدم ی خانمی نمک پخش میکنه منم گرفتم بهم گفت نذر کن اگه برآورده شد ب مرادت رسیدی بیا نمک پخش کن منم آبجیم مریض بود

نذر کردم خداروشکر حالش خوب شد منم رفتم اونجا پخش کردم

شما نذر کن بگو اگه خدایا اگه فلان چیزی که میخوام بشه منم نمک نذر میکنم توو امام زاده صالح پخش میکنم

میتونی چیز دیگه ام نذر کنی ولی مال من نمک بود

2706