2733
2734
عنوان

پریودیای عجیب غریب

200 بازدید | 11 پست

سلام بچه ها من منظم بودم اما تو سال جدید پریودیام نامنظم شد منم رفتم دکتر بهم قرص جلوگیری داد گفت بخور بعد دوماه قطع کنی منظم میشی منم دوماهم شده این ماه قرص نخوردم پریودیم که تموم شد دوباره بعد یک هفته باز پریود شدم چیکار کنم کسی میدونه از چیه چون سونو و ازمایشمم هیچ مشکلی نداشت همون دوماه پیش

پیشاپیش مرسی خاهرای گل

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم تیروئیدم کم کار.

اگه قرص نخورم یا کل ماه رو پریودم میشم

یا اصلا پریود نمیشم تا زمانی که قرص بخورم

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            

خسته شدم دیگه. این تخمدون لعنتی من تا قرص میزارم کنار درست کار نمیکنه کیست میسازه

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            
2740
کم کار همون که چاق میشی ادم دیگه درسته؟

همه که چاق نمیشن. من خودم لاغرم.

دکتر گفت اونایی که دیگه خیلی  تیروئیدشون کم کار چاق میشن

همه که چاق نمیشن. من خودم لاغرم. دکتر گفت اونایی که دیگه خیلی  تیروئیدشون کم کار چاق میشن

اها چون من ازمایشامم خوب بوده ولی اینطوری شده پریودام واقعا کلافه ام یهو دوماه نمیشم یهو ماهی دوبار میشم 

اها چون من ازمایشامم خوب بوده ولی اینطوری شده پریودام واقعا کلافه ام یهو دوماه نمیشم یهو ماهی دوبار ...

دقیقا.

منم همینجورم٬ کلافه میشه آدم 

من الان هشت سال قرص میخورم