2733
2739

سامسونگ گرووووونههههه😥😥

پاکشوما بد نیس خوبه

نفسم به نفساش بنده❣متاهل و متعهد به یک قلبم 👈A💞    ⛔زَخمِ دِلِت رو بِ هَر کَسی نَگو،این روز ها هَمه بانَمَک شُدَند🤫🤐دوست عزیز توهین کنی بد میشه برات از ما گفتن بود💥👊💥از تاپیکم خوشت نمیاد؟؟؟🤨🤨🤨کسی واست کارت دعوت نفرستاده.....😊😊با کامنتام مخالفی؟؟؟😒😒😒ریپ نکن عزززیززززم.....🙌در هر صورت حق توهین نداری اوکی؟🤟⛔⛔عاااااشق شکلاااات🍫،چیپس و ماست موسیر🍟،قارچ سوخاری🍄،چلو برگ🥩،نوتلا🍩،پاستییییل🍭و......هر چی از سنگ نرم تر باشه🥯🍔🍕🌭🍰🎂🍹🍻🍬🥧🍧🥮🥗🥙🍝�🥃🥐🍒🥞🍉شکموام خودتی🥵🥵🥵😋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

معمولا سامسونگ بهترع خب

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱
2728

من سامسونگ دارم و دوسال و نیم هست که مدام و هرروز ازش استفاده کردم و راضیم به شدت 

پاکشوما رو والا من یکی از دوستام داشت این لبه های طلایی دور ظرفهای سرویس غذاخوریشو همه رو از بین برد 

برای انجام چیزهایی که نداشته ای باید کارهایی را انجام دهی که قبلا هرگز تجربه نکردی🤩🥰

من مامانم ده ساله ایندزیت داره، اونم مدام ازش استفاده میکنه و خب خیلی راضیه ولی نمیدونم الان ایندزیت اصلا وارد میشه یا نه

برای انجام چیزهایی که نداشته ای باید کارهایی را انجام دهی که قبلا هرگز تجربه نکردی🤩🥰
2740
نمیدونی مدلش چیه؟ خوب خشک میکنه؟ 

اصلا عالیه نمیدونی چه خوبه من تو کل بارداریم انقدر حالم بد بود و ویار داشتم یه دونه ظرف هم نشستم همش رو همسرم میچید تو ماشین ظرفشویی،و من واقعا کمک بزرگی بهم بود اون موقع،الانم که نی نی دنیا اومده و وقت ندارم بازم مدام ازش استفاده میکنم من حتی قبل ازدواجم خونه مامانم هم مدام از ماشین ظرفشویی استفاده میکردم، ببین من هم تو ماشین خودم هم ماشین مامانم قابلمه ی تفلون، چون، آلومینیوم و روحی هم شستم خیلی شیک و تمیز شسته و تحویل داده

2706