2737
2739
عنوان

ریفلکس نوزاد

45 بازدید | 9 پست

دخترم ۵۵ روزش هس ریفلکس داره.کلی دکتر رفته با یه عالمه داروی ایرانی وخارجی ک هیچ کدوم جواب نداده.کسی هس ک تجربه خاصی داشته باشه

من آن گلبرگ مغرورم......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
الان داره مصرف میکنه با شربت زانتاک ک هیچ کدومشون تاثیری نداره😔

آروغشو میگیری زود؟همه بچه ها همینن علاجی نداره تا شش ماهگی همیینن فقط کم و زیاد میشه یکم نبات داغ ولرم کن بهش بده

خدای بزرگ خودت ضامن خوشبختیم باش❤
آروغشو میگیری زود؟همه بچه ها همینن علاجی نداره تا شش ماهگی همیینن فقط کم و زیاد میشه یکم نبات داغ ول ...

اره میگیرم ولی بلافاصله بعد اروغ جوری بالا میاره ک همه لباسم خیس میشه.دلم براش میسوزه همیشه یقه لباسش خیسه هرچقدرم زود ب زود عوض کنم بازم خیس هس

من آن گلبرگ مغرورم......
اره میگیرم ولی بلافاصله بعد اروغ جوری بالا میاره ک همه لباسم خیس میشه.دلم براش میسوزه همیشه یقه لباس ...

عزیزدلم منم خیلی اینطوری بود فدات ولی از شش ماهگی تا حالا مگه به ندررررت غذا زیاد بخوره وگرنه اصلا بالا نمیارن غصه نخور

خدای بزرگ خودت ضامن خوشبختیم باش❤
عزیزدلم منم خیلی اینطوری بود فدات ولی از شش ماهگی تا حالا مگه به ندررررت غذا زیاد بخوره وگرنه اصلا ب ...

هنوز دوماهش هم نشده کووووو تا شش ماهگی....

من آن گلبرگ مغرورم......
2738