2733
2734

سلام خانمها دکتر برام یه سونو نوشته  میدونم که کنتر بارداری و داپلر هست اما بعد داپلر هم یه چیز دیگه نوشته که من نمیتونم بخونم ممنون میشم بخونید برام

سلام این یه برنامه هست مخصوص بچه داری وبارداری.من عضوم به نظرم خیلی خوبه خاستم به شماهم معرفی کنم

واسه هر باردار وبچه داری لازمه واقعا

همچنین رایگانه فقط قسمت پیامای مشاور پولیه که اونا هم به درد نمیخوره

از رولینک اگه خاستین میتونین نصب کنین

https://gahvare.net/i/5e2861cb288bb

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

الان اینجا که هستم سونوش تعطیله تا اولین سونو هم یک ساعت راهه رنگ زدم میگفت اول سونوت بیار تا ببینیم بعد بهت نوبت بدیم من که نمیتونم هی برم و بیام   

میدونید یعنی چی

عزیزم IUGR ینی محدودیت رشد داخل رحمی جنین خودکلمش - بررسی میکنن که ببینن رشد و وزن جنین نسبت به سن بارداری چطوریه مناسب هست یانه مثلاکم واگرکم علت یابی کنن البته منظورم این نیست که هربچه کوچیکی حتما IUGR نه خیلی وقت هانوزادها جثه ای کوچیکن مثلاژنتیکیه ولی همه چیشون نرمال -گاهی هم ممکن توسونو خطا شده باشه وکم گزارش شده باشه هرروشی خطاداره- کلابایدپزشک بررسی کنه نگران نباش و بروسونو-ایشالاهم خودت هم بچت سالم باشین عزیزم و سالم بغل بگیریش بارعایت وماسک واینابرو نترس عزیزم

2740