2737
2734

من توی یک ماه با پیاده روی و قطع شام و فست فود و شیرینی.شش کیلو کم کردم

یادبگیر بیشتر کارهایی که انجام میدی دلیل و منطق نمیخواد، انجام بده چون دوست داری،چون باحاله.چون دلت خوش میشه...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

منم ميخام کم کنم

امضامو تا اخر بخون................... برای سلامتی نی نیم صلوات بفرست خاهری شوهرم کارجدیدی راه انداخته دعاکنید کاربارش راه بیفته خیلی دلشسکتم دعام کنید حضرت زهرا ضامن زندگیتون 
2728

اصولی نیست

نرمال در ماه ۳کیلو بایدکم کنی

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...
چند کیلو بودی

76بودم.الان چهارساله پیاده روی میکنم وزنم 65

یادبگیر بیشتر کارهایی که انجام میدی دلیل و منطق نمیخواد، انجام بده چون دوست داری،چون باحاله.چون دلت خوش میشه...
2740
اینو خودمم میدونم

به این سرعت کم کنی فقط آب بدنتو از دست میدی و دوباره جایگزین میشه و چاقتر میشی

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...

سلام گلم خوبی من دوسال پیش عروسی داشتیم بعدچون تازه زایمان کرده بودم خیلی چاق شده بودم پیاده روی کردم نون سوخاری وشیرکم چرب میخوردم فقط خیلی کم مرغ کبابی بدون نون وبرنج وسالاد گاهی اوقات آب کرفس راستی صب که بیدارمیشدم آب ولرم ولیموتازه میخوردم تقریبا9کیلوکم کردم درعرض 1ماه خدایی خیلی خوب شده بودم شکم تخت تخت ولی الان بازچاق شدم

با همون رژیم کالری شماری میتونی گلم

روزانه ۸۰۰تاکالری بخور،یکی از وعده اصلی غذایتت (مثلا ناهار)رو فقط میوه و سبزیجات بخور

{{یک فمینیست واقعی،یک گیاهخواراست}}    کلیک کنید👈کتابهای که حتما باید بخونیدش 
2706