2733
2734
عنوان

زایمان

131 بازدید | 20 پست

سلام بچه ها من بارداری دوممه وزایمانم هم طبیعی سربچه اولم ازتاریخم گذشت مجبوربه بستری شدن وامپول فشار حالا نمیخوام بستریم کنن تا21تاریخ زایمان زدن من الان 38هفته وشیش روزمه استرس بدی گرفتم چون دوس ندارم بستریم کنن میخوام خودم دردموبکشم ولی هنوزخبری نیس راهنماییم کنید توروخداهمه کارم کردم پیاده روی رقص روغن کرچک حتی زعفرون ولی افاده نداشت

برو معاینه ی لگن

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خواهر شوهرمم بچه دومش بود هرروز پیاده روی زیاد داشت از پله ها روزی چنبار بالا پایین می‌رفت دیروز تو ۳۸هفتگی درد گرفتش تا بردنش داخل ۱۰دقیقه بعد زایمان کرد ان شاءالله روزی شمام گلم تا میتونی پیاده روی کن فقط همین

❤از تمام دلتنگی ها ، از اشک ها و شکایت ها که بگذریم...باید اعتراف کنم مادرم که میخندد خوشبختم🌹
2740
خواهر شوهرمم بچه دومش بود هرروز پیاده روی زیاد داشت از پله ها روزی چنبار بالا پایین می‌رفت دیروز تو ...

خیلی پیاده روی میکنم حالا بازم امتحانش میکنم خیلی اذیتم واقعا

منم آرزوی تو رو داشتم. ولی فشارم رفت بالا و ختم بارداری دادن و بازم آمپول فشار زدن و سه روز پیش فارغ شدم 🤱

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند
2706