2733
2734
عنوان

من آیدام..مدیون تک تکتونم خداصداتونوشنید بابام شفاگرفت

| مشاهده متن کامل بحث + 1396 بازدید | 55 پست

بخدا وقتی صداشو شنیدم نه جایی رومیدیدم نه صدای اضافه ای میشنیدم همه ی جونم شده بودصداش اخه دیگه امید نداشتم فقط میگفتم خدایا میشه فقط یکباردیگه زنگ بزنه؟ فقط یکباردیگه صدام کنه 

آدمک آخردنیاست بخند..آدمک مرگ همین جاست بخند..اآن خدایی که بزرگش خواندی..بخدامثل توتنهاست بخند..دست خطی که توراعاشق کرد..شوخی کاغذی ماست بخند..فکرکن دردتوارزشمنداست..فکرکن گریه چه زیباست بخند..صبح فردابه شبت نیست که نیست..تازه انگارکه فرداست بخند😄

توحرم ازمادرم عکس گرفتم تازه فهمیدم چقدرلاغرشده نمیدونین این یکماه چه زجری کشیدم وقتی رفت توکما خداسردشمنمم نیاره بامامانم حساب مهمونا روکردیم رفتیم واسه قبرسوال کردیم واسه دخترم شال مشکی خریدم ایناروکه انقدرراحت دارم میگم واسه هرکدومش مردم وزنده شدم وزجه زدم خداروصدا زدم این یکماه من فقط مرده متحرک بودم روزام گریه بودشبهام کابوس دعاکنین بیارنش بخش تموم بشه این کابوس

آدمک آخردنیاست بخند..آدمک مرگ همین جاست بخند..اآن خدایی که بزرگش خواندی..بخدامثل توتنهاست بخند..دست خطی که توراعاشق کرد..شوخی کاغذی ماست بخند..فکرکن دردتوارزشمنداست..فکرکن گریه چه زیباست بخند..صبح فردابه شبت نیست که نیست..تازه انگارکه فرداست بخند😄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدارو صدهزار مرتبه شکر،الهی سایه پدرتون هزارسال رو سرتون باشه،انشاالله همیشه سلامت و سربلند باشن،من تو تاپیکاتون بودمو خیلی ناراحت شدم،براتون دعا کردم،دعای بچه های اینجا خیلی زود میگیره؛منم تاپیک زدم خواستم برا دخترم دعا کنن که زود خوب بشه که خدای نکرده تو این شرایط بستری نشه که خداروشکر همینم شد،منم از همه بچه های نی نی سایت ممنونم

❤هلن کوچولوی عزیزم دورت میگردم با همه وجودم❤
2731

عزیزم الهی شکرررررررر😍😍😍

اگه تاپیک های من و ببینی دقیقا یه همچین معجزه ای هم برای دایی من پیش اومد اونم کرونا داشت شب عاشورا گفتند دیگه تمومه دکترش میگفت فقط فقط معجزه شد که دو بار رفت و برگشت 

دایی منم جوون و با دو تا بچه کوچیک خدا به بچه هاش رحم کرد و در کمال ناباوری برشگردوند 

خدا دل همه را شاد کنه انشالله

هر روز پیگیر حال پدرت بودم. خیلی خیلی زیاد خوشحال شدم خدارو هزار بار شکر. فقط براش گریه کردم الانم گریه کردم از خوشحالی. اخه یاد عمو افتادم زیر دستگاه بود پرکشید...بمیرم براش مظلوم بود

توحرم ازمادرم عکس گرفتم تازه فهمیدم چقدرلاغرشده نمیدونین این یکماه چه زجری کشیدم وقتی رفت توکما خداس ...

آیدا جان خیلییییی خوشحال شدم باور کن موهای بدنم سیخ شد انشاله همیشه شاد باشین بحق امام رضا 

اگه قرار باشه با توجه به جیبم جایی برم فقط میتونم برم تو فکر      
دیشب رفتم بیمارستان گفتم تابابامونبینم نمیرم رفتم داخل نقاشی پسرم کشیده بود ونامه نوشته بود براش رفت ...

بخدا قسم که گریم گرفت

خداروهزاران مرتبه شکر 

خیلی خوشحال شدم از ته قلبم

2740

ایدا جان یاد بابای عزیزت بودم و فکرم درگیر امروز تاپیکت رو از توی ذخیره ها پیدا کردم و وقتی خواستم چک کنم تاپیکهای جدیدت رو نمیدونی که بخدا دل تو دلم نبود فقط دعا کردم با چیز بدی روبرو نشم واقعا از صمیم قلب خوشحال شدم باباتون شفا گرفت امیدوارم عمر طولانی و باعزت داشته باشند همیشه 🌹🌹🌹🌹🌹

سلام ماهارو هم بهشون حتما برسون گلم بگو شما نظر کرده ای واسه عاقبت بخیری ما نی نی سایتی ها و خانواده هامونم دعا کنن

لطفا یه صلوات واسه خونه دار شدنمون بفرست.. ان شاء الله به هرچی که میخوای برسی ممنونم دوست گلم 💕

خداروشکر خداروشکر چقد خوشحال شدم الهی بحق امام رضا خدا همه ی مریضا رو شفا بده و هیچکس نا امید نشه،  انشاءالله تاپیک بعدیت  این باشه که بابام با پای خودش صحیح و سالم اومد خونه، حرم رفتی برا منم دعا کن عزیزم

در کتابها بنویسید و در تاریخ ثبت کنید که ما در خواب بودیم که سردار رفت... ارام بخواب سردارشهید وقت بیداری ماست... فقط دلمان تنگ میشود....  
گفتن چندلحظه بمونین دورتخت مریضتون دکترا جمع شدن گغتیم رفت 😭😭😭😭 اومدن بیرون گفتن معجزه شده ازدس ...

سلام عزیزم . خیلی خوشحال شدم واسشون دعای توسل خونده بودم ..

بابای من درگیر کرونا شده مرخص شد اما دوباره حالش بد شد دچار سکته چشم شدن امروز صبح عمل کردن گفتن دعا کنیم ... برا منم پدرم التماس دعا دارم ..الان اتفاقی اومدم تو تاپیکت 

نمیدونی چقد خوشحال شدم و امیدوار  .

پدر من مشهد بستری ن بین بیمارستانهای مختلف دست ب دست میشدن 

برای پدرم دعا کنید .

دوستان هرکسی میبینه پیام رو لایک کنه و دعا کنه .

تحمل تنهایی بی پدری ندارم

شاد باش بخندی میگذره ناراحتم باشی میگذره پس بخند که حداقل به خوشی بگذره    
2706