2726
عنوان

من آیدام..مدیون تک تکتونم خداصداتونوشنید بابام شفاگرفت

| مشاهده متن کامل بحث + 1396 بازدید | 55 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم . خیلی خوشحال شدم واسشون دعای توسل خونده بودم .. بابای من درگیر کرونا شده مرخص شد اما دو ...

الّهم صل علی محمد و آل محمد

خوشبختی همیشه به دست آوردن نیست گاهی وقتا باید از دست بدی
2728
دیشب هم باگوشی پرستارزنگ زد بابچه هام صحبت کرد رفتیم حرم نمازشکرخوندیم یادهمتون بودم الهیی هرچی ازخد ...

خدا رو شکر 

رفتی حرم منم دعا کن و حاجت قلبیمو بخواه🙏

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....

خدار رو میلیونها بار شکر

خالا که دعای نی نی سایتی ها قبول میشن پیش خدا

برای منم دعا کنین لطفاااااااااااا که بد جور محتاجم به دعا و اونقدر پیش خدا شرمنده هستم که فک نکنم بهم جواب بده

🩵اگه حاجتی داری بگو برات آیه الکرسی بخونم💙برای خوشبختی و  آرامش منم اگه خواستید دعا کنید🤍 اگه راضی هستی لطفا برام یه سوره یس بخون 🙏🏻🩵بهم بگو  تا من هم در مقابل لطفت برات یه تسبیح صلوات بفرستم💙
سلام عزیزم . خیلی خوشحال شدم واسشون دعای توسل خونده بودم .. بابای من درگیر کرونا شده مرخص شد اما دو ...

من که کلی دعا کردم وصلوات فرستادم

حرم رفتنی منو هم یاد کن

🩵اگه حاجتی داری بگو برات آیه الکرسی بخونم💙برای خوشبختی و  آرامش منم اگه خواستید دعا کنید🤍 اگه راضی هستی لطفا برام یه سوره یس بخون 🙏🏻🩵بهم بگو  تا من هم در مقابل لطفت برات یه تسبیح صلوات بفرستم💙
دیشب هم باگوشی پرستارزنگ زد بابچه هام صحبت کرد رفتیم حرم نمازشکرخوندیم یادهمتون بودم الهیی هرچی ازخد ...

حرم رفتنی من دختر تبریزی  که پیش خدا روسیاهم دعا کن لطفااااا

سلام آیدا حال پدرتون بهتره؟ آوردینش خونه ؟انشالله ک همه مریضا شفا پیداکنند.خدا سایه پدر و مادرتون کم نکنه ازسرتون

ایمان دارم و میدانم اگر روزی مرا درقبری بخوابانند روح هزاران حیوان🐾برای آرامشم دست به دامان خدا خواهندشد...#حیوانات احساس دارند😢
تاظهر باورنکردیم شوهرم گفت میخان جوابش کنن اینجوری میگن خواهرم رفت داخل گفت باباصحبت میکنه باورنکردم ...

یعنی میشه بابای منم خوب شه؟یعنی میشه ازاسترس بیام بیرون؟چندروزدیگه زایمانمه ..بابای من فقط یکم تب داشت بردیمش بیپارستان الان دوهفتس بستریه و6روزه زیرونتیلاتوره.برای من هم دعاکن دعاکن

قسم به لبخندزیبای مادر❤🥺