2737
2734
عنوان

خانوما دارم دق مرگ میشم حس خیانت شوهرم دیونم کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 474 بازدید | 30 پست
باورتون میشه که یادم رفته چجوری باید به خودم برسم ؟؟؟ 

تو خودتو فراموش کردی اونم جذب کسای دیگه میشه 

تمام مردهای خیانت کردن دوتا جواب داشتن زنم دیگه مثل روزهای اول نیست زندکی شده بچه به خودش نمیرسه...و دومی کلا بهم‌گیر میده و رو مخم‌بود اعصاب داغون میکرد 

شک از دلت پاک کن

اگه همسرتواین موقع شب گوشی دستت دست اون بود بهش شک داشتی درستع؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین اگه تلگرام داره شب که خوابه سیم کارتشو دربیار وبزار توگوشی خودت و یه تلگرام جدید به شماره شوهرت نصب کن و رمزش که اومد بزن بعدم سیم همسرتو بزار باز توگوشیش فقط قبل این کار مطمئن شو سیم کارتش رمز نداشته باشه چون نمیتونی باز کنی واتس آپ رو فک کنم بتونی اینجوری باز کنی فقط زمان هایی که اون تو واتسه تو نباید بری چون بالا نمیاد ومشخص میشه یه نفر داره ازش استفاده میکنه

🤔
تو خودتو فراموش کردی اونم جذب کسای دیگه میشه  تمام مردهای خیانت کردن دوتا جواب داشتن زنم دیگه ...

گوشی دستشه و همش مرتب چکش میکنه و زیر چشی نگاه میکنه که من حواسم هست یانه ؟ پای حلیم هستیم بیداریم جلو همه نشسته گوشیش از دستش نمیوفته خیلی مشکوکه 

2731

[QUOTE=157828472]از کجا میدونی ؟؟؟ [/QUOTE

وقتی خیانت میکنن اخلاقش خوب میشه چون دق دلی ندارن ولی الان دلش میخواد اینکارو کنه و تو مانعش هستس و قطعا ارتباط عاشقانه ای بینتون‌نیست .

شاید در نهایت تلفنی در تماسه ولی حواست رو جمع کن و مراقب باش.

و دیگه اینکه همه اینایی که گفتی رو من‌تجربه کردم.

به شخص خاصی گیر نده مثلا بگو تو متاهلی و نباید تنها سفر بری .باهاش حرف بزن

2738
تو خودتو فراموش کردی اونم جذب کسای دیگه میشه  تمام مردهای خیانت کردن دوتا جواب داشتن زنم دیگه ...

اگه بفهمم خیانت کرده به هیچ عنوان باهاش ادامه نمیوم طلاق میگیرم و دخترش بهش میدم کافیه برام هرچقدر که عذاب کشیدم 

گوشی دستشه و همش مرتب چکش میکنه و زیر چشی نگاه میکنه که من حواسم هست یانه ؟ پای حلیم هستیم بیداریم ج ...

نمیدونم به نظرم حرکاتش بیشتر بخاطر حساس کردن تو..یه مدت بهش گیر نده

کلا یه مدت روشی داشتی عوض  کن نتیجه ببین بجای اون رو خودت تمرکز کن..

مدتی خونه س کنارت گوشی دستت نگیر بشین کنارش باهاش حرف بزن 

سیم کارتشو دربیار بزار توگیشیت و باشماره اون وارد واتس آپ وتلگرام شو تو گوشی خودت 

اصلا گوشیش  از دستش نمیوفته  که شبا هم خوابش سبکه بیدار میشه باورت میشه بعضی وقتا با خودش میبره مثلا میره وستشویی یا میزاره رو حالت پرواز یا میبرره  ـ

بعدش اگه سیم کارتش رمز داشته باشه که بیچارم میکنه میفهمه و بلوا به پا میکنه میگه تو حق نداری به گوشیم دست بزنی 

اگه بفهمم خیانت کرده به هیچ عنوان باهاش ادامه نمیوم طلاق میگیرم و دخترش بهش میدم کافیه برام هرچقدر ک ...

تو منتظری حتما خیانت کنه اینقدر شکاک شدی اینطور به خودت داری اسیب میزنی شایدم‌اون هبچی تو کارش نباشه..

حتما با یه مشاور صحبت کن‌خیلی بهنر 

نمیدونم به نظرم حرکاتش بیشتر بخاطر حساس کردن تو..یه مدت بهش گیر نده کلا یه مدت روشی داشتی عوض   ...

اصلا با من حرف نمیزنه که میگه کم حرف بزن سرم درد میکنه دخترمم نمیزاره دو دیقه راحت بشینم همش جیغو داد

اصلا با من حرف نمیزنه که میگه کم حرف بزن سرم درد میکنه دخترمم نمیزاره دو دیقه راحت بشینم همش جیغو دا ...

من با توجه به حرفات میگم تو خودت فراموش کردی فقط زوم کردی رو حرکات همسرت 

پیچ اینستا داری؟؟

اصلا گوشیش  از دستش نمیوفته  که شبا هم خوابش سبکه بیدار میشه باورت میشه بعضی وقتا با خودش ...

به نظر من که داره خیانت میکنه شوهرمنم زمانی که بایکی بود دقیقا این رفتارا را انجام میداد

🤔
2706