2737
2734

یه دوست داره که با دخترای خراب میگرده جدیدا حتی باهاش برنامه سفر هم ربخته . جدیدا خیلی سرش تو گوشیه تند تند واتس اپشو چک میکنه من رمزشو ندارم هیچی رو نمیتونم ثابت کنم خیلی بداخلاق شده هرچی هم بگم با اون دوست کثیفت نگرد عصبانی میشه همش میخواد منو دک کنه . حس میکنم با تنفر بهم نگاه میکنه . منم دخترمو شیر پیدم خیلی هم شیطونه همشم سر پام خیلی نابود شدم پیر شدم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چقد تلقین منفی کردی ...

خودتو دوس داشته باش عزیزدلم 😍😘😘

حتی اگ دیدی با شیطان چایی میخورم 👌                          بازم حق نداری قضاوتم کنی . شاید قراره "من" به راه راست بکشونمش ...😊
2728

به خودت برس 

سعی کن زیاد بهش گیر ندی 

اگر کاری کنه بالاخره دستش رو میشه 

الان یکم بدبین شدی علتشم همینچیزاییه که گفتی و حس میکنی پیر شدی

🖤صاحب اصلی این اکانت فوت شده است🖤اکانت خواهرم بوده با خط هممون اینجا کاربری درست کرده بود.خط دیگه ای نیست که من کاربری برای خودم درست کنم . الانم فوت شده منم گاهی وقتایی که مجبور باشم و سوال داشته باشم با این اکانت میام چون اینو با خط من درست کرده لطفا دیگه سوال نکنید ، ممنونم🙏🏻
2738
به خودت برس  سعی کن زیاد بهش گیر ندی  اگر کاری کنه بالاخره دستش رو میشه  الان یکم ...

دوس دارم دستش رو شه . قبلا پارسال . یه بار بهش مشکوک شدم خودش فهمید برام توضیح داد که یه دختدی بهش گیر داد دروغ یا راست منو خرم کرد از اون مکقع تاحالا این رفتارا رو ازش ندیدم . میگفت میدونم بهم شک کردی ولی منیه تار موتو بهدنیا نمیدم گولم زد 

متاسفانه حسم میگه داره خیانت میکنه این علامت مرد خائنه.وقتی رمز گوشیشو میزنه کنارش بشین ویه جوری که ...

اصلا رمزشو پیش من نمیزنه تثر انگشتیه اگرم مثلا با اثر انگشت باز نشه منو نگاه میکنه که ببینه نگاش میکنم یا نه بعد تند تند یه رمز طولانی رو میزنه 

نسبت به دوست ش حساس نباش بهش زیاد گیر نده یه مدت صبوررباش چیزی نگو...

گاهی مردا از لج خانم بهشون گیر میدن مشکوک رفتار میکنن

تو سعی کن به خودت برسی به فکر پیشرفت خودت باشی..ایتطور اون بیشتر سمتت جذب میشه

نسبت به دوست ش حساس نباش بهش زیاد گیر نده یه مدت صبوررباش چیزی نگو... گاهی مردا از لج خانم بهشون گی ...

باورتون میشه که یادم رفته چجوری باید به خودم برسم ؟؟؟ 

2706