2733
2739
عنوان

شوهرم رفت دستشویی

| مشاهده متن کامل بحث + 23012 بازدید | 261 پست
حتما این یدونه خیلی بزرگ بوده با یه ببخشید حل نمیشده😂😂😂😂 نکنه پریود شده ترسیده😂😂😂

دهنت سرویس😂😂😂

کسی که میخواد بره دویدنو یادش بدید .یه لقمه نون پنیرم براش بزارید تو راه ضعف نکنه برگرده.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حتما این یدونه خیلی بزرگ بوده با یه ببخشید حل نمیشده😂😂😂😂 نکنه پریود شده ترسیده😂😂😂

میدونستی تو خیلی مهربونی؟خیلی ماهی؟من خیلی دوستت دارم

کسی که میخواد بره دویدنو یادش بدید .یه لقمه نون پنیرم براش بزارید تو راه ضعف نکنه برگرده.
نه اجی گوشیش رو میز بود.😔

گوشی یواشکی نداره دراین مشکوک نیس حمومم تومسره دسشوییه؟

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
2731
گوشی یواشکی نداره دراین مشکوک نیس حمومم تومسره دسشوییه؟

حموم بغله دستشوییه

تا اخرم میمونن تو تاپیک بعد بی احترامی هم میکنن.بعضی ها چقدر راحت هر حرفی رو ب زبون میارن خداییش.❤❤❤ ...

آره واقعاً...

استارترببین اگرشوهرت رووش نمیشه جلوت هر حرکتی بزنه یابارهابه رووش اووردی که اسپری بزن و...ممکن ازبو باشه وخواسته نری تایه چنددقیقه

ولی اگرراحته ویهواین اداواصولارودرآوورده هوشیارباش به رووش نزن بذارفک کنه متوجه نشدی وحتماًپیگیرش باش توماشینش تووسایلش پیامهای گوشیش و...رونامحسوس چک کن ولی اصلاًتازمانیکه مطمئن نشدی به رووش نزن...

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
حموم بغله دستشوییه

گوشیش اندروید؟!

بلده مسدود کنه شماره هارو؟

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
2738
اخه تینا باهم تداخل ندارن مادر شدن یه مبحث جدا شاغل شدن جدا  اصلا مادر بودن رو نمیشه جایگزین گ ...

تو اقدامم نتیجه نگرفتم از خدا میخوام اگه نشه حداقل سرنوشتم معلمی بشه که با بچها سرکنم

با دعاهای شما خوبا من درشرف مادر شون و معلم شدنم...میشه ازتون خواهش کنم دعا کنید همسرم کار خوب گیرش بیاد تا اینقدر خسته نباشه انشالله تنش سلامت باشه،خدایا معلم شدن خودم رو ازش گذشتم همسرم کار خوب گیرش بیاد الهی امین ....برای سلامتی خانوادم صلوات حالا برای خودت و آرامشی که از دعا کردن واسه من بهت رسید صلوات...از هر دستی بدی از همون دست میگیری  ممنون میشم برام دعا کنید حتما خدا تورو هم به آرزوهات میرسونه💓💓💓خدایا به من و همسرم توانی بده که هیچوقت تورو از یاد نبریم و راضی به رضای تو باشیم........
آره واقعاً... استارترببین اگرشوهرت رووش نمیشه جلوت هر حرکتی بزنه یابارهابه رووش اووردی که اسپری بزن ...

پیامهایه گوشیش رو چرا؟اره راحته.واقعا ادا اصول بود.

باشه به روش نمیارم.اره ب روش بیارم حواسشو جمع میکنه.به قدری مشکوک بود که فقط خدا میدونه.

منووو؟😐😐😐😐 مگه میشناسیم 😰

اره اجی .تو تاپیکها دیدمت.نظراتتو میخونم میفهمم خیلی مهربونی

پیامهایه گوشیش رو چرا؟اره راحته.واقعا ادا اصول بود. باشه به روش نمیارم.اره ب روش بیارم حواسشو جمع م ...

حالابهت میگم اندرویدگوشیش؟بلده مسدود کنه شماره ی کسی رو!

گوشیش اندروید؟! بلده مسدود کنه شماره هارو؟

اره اندرویده.اره بلده مسدود کنه.چی تو ذهنته؟بگو دارم میمیرم