2733
2734
عنوان

شوهرم رفت دستشویی

| مشاهده متن کامل بحث + 23012 بازدید | 261 پست
مادر یا معلم؟؟؟😯😯😯😯 نمیسه هم مادرشی هم معلم؟؟؟

دعام کن بالاخره یکیش بشه به دعا محتاجم شب جمعس

با دعاهای شما خوبا من درشرف مادر شون و معلم شدنم...میشه ازتون خواهش کنم دعا کنید همسرم کار خوب گیرش بیاد تا اینقدر خسته نباشه انشالله تنش سلامت باشه،خدایا معلم شدن خودم رو ازش گذشتم همسرم کار خوب گیرش بیاد الهی امین ....برای سلامتی خانوادم صلوات حالا برای خودت و آرامشی که از دعا کردن واسه من بهت رسید صلوات...از هر دستی بدی از همون دست میگیری  ممنون میشم برام دعا کنید حتما خدا تورو هم به آرزوهات میرسونه💓💓💓خدایا به من و همسرم توانی بده که هیچوقت تورو از یاد نبریم و راضی به رضای تو باشیم........
نه هیچی

ببخشید ک ازت زیاد سوال کردم اخه یاد بیمارامون افتادم ک گفتن متادون  میگیریم بعد جای پنهان میکنیم زنمون نفهمه.... من حتی بیمار داشتم ک توی لولا درو پنجره میزاشت

خیلی ها لایق محبت هاتون نیستن... مراقب باشید.. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشید ک ازت زیاد سوال کردم اخه یاد بیمارامون افتادم ک گفتن متادون  میگیریم بعد جای پنهان میکنی ...

اجی کمکم کن

کسی که میخواد بره دویدنو یادش بدید .یه لقمه نون پنیرم براش بزارید تو راه ضعف نکنه برگرده.
بچه ها الان با کلی تمرکز بع خاطر اوردم که کاسه توالت خشک بود.الانم دستشویی رو رفتم گشتم .هیچی نبود.و ...

آخه اگه چیزی جاساز کرده بود میگفت بیا پیشم بعد برو؟

باور کن خواسته بوی باد از دسشویی بره

2728
آخه اگه چیزی جاساز کرده بود میگفت بیا پیشم بعد برو؟ باور کن خواسته بوی باد از دسشویی بره

نه .واسه بوی باد انقدر حساسیت نداره.میترسم خیلی

کسی که میخواد بره دویدنو یادش بدید .یه لقمه نون پنیرم براش بزارید تو راه ضعف نکنه برگرده.
گلم چ کمکی عزیزم... چشم... بزار فردا شب ببین چی میشه

چشمت بی بلا.دمت گرم

2740
عاشقتممممممممممممم

من بیشتر😍😎

والا سه سال تونی نی سایتم ۴۶تاتاپیک دارم😁ازمرداد۹۹تاحالا۴۷تا تاپیک داره میادنظرم میده سایت اسکلاس!

باعنوان حال نمیکنی بروبیرون قرارنیس همه جاباشی که...

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید

اسی جونم شاید رفته تو توالت یواشکی حرف زده ی اینکه یچیزی اوتوکشیده شاید صداروتونشنیدی برادرشوهرمن هرجاشد یواشکی تو سیگارموادسیگارمیکنه بعدمیکشه زنشم نمیفهمه

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
من بیشتر😍😎 والا سه سال تونی نی سایتم ۴۶تاتاپیک دارم😁ازمرداد۹۹تاحالا۴۷تا تاپیک داره میادنظرم میده ...

تا اخرم میمونن تو تاپیک بعد بی احترامی هم میکنن.بعضی ها چقدر راحت هر حرفی رو ب زبون میارن خداییش.❤❤❤❤❤

اسی جونم شاید رفته تو توالت یواشکی حرف زده ی اینکه یچیزی اوتوکشیده شاید صداروتونشنیدی برادرشوهرمن هر ...

نه اجی گوشیش رو میز بود.😔

😂😂😂😂بیا اینو بزن ب شوهر گوزوت💉💉💉

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂