2737
2739

ازدواج اولم13سالگی سنتی و یه درصدم نمیخواستمش به حدی ک حالم به هم میخورد از فکر کردن بهش باهر جون کندنی بود طلاق گرفتم بعد مدت کوتاهی به اصرار اطرافیان و امید به اینکه این ادم با یه شکست توی زندگیش منو درک میکنه تن به یه ازدواج سنتی دیگه دادم خیلی حال بدیه بعد عقد بهم گفت ک اعتیاد داشته بعد یه مدتم برگشت به اعتیادس ولی تحمل کردم مدام منو میزد حتی منو از پله هاانداخت ک بچم سقط شه چون نمیخواستش نمیگم من خیلی خوب و بی عیبم نه اما این اخری قسم خوردم گفتم به جان یدونه اگه ثابت شه بهم ک باکسی هستی میرم یه ثانیم نمیمونم ک شد....زندگی سختی داشتم

بنظرتون نگاه بقیه به ادم چطوریه؟؟؟

واقعا میشه زندگی کرد؟؟؟؟

میشه ازاول شروع کرد؟؟

دخترم تمام زندگی منهههه  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

هیچ وقت برای شروع دیر نیست

بعد شما که یبار اینجوری زخم خوردیم دوباره نباید بدون هیچ شناختی و سنتی ازدواج میکردی

آدما دروغن........🔗برای اینکه عاشقت شن 🖤بهشون دروغ بگو،.  بهشون دروغ بگو ......😏 اینجا خیلی وقته عقیده ها مردن فهمیدم همه دریده ها گرگن نمی دونی طرف رفیقه یا دشمن🤷🏻‍♀️🔪💔..... اره قدیما فاز برعکس بود لااقل حرفات یه کم طعم خوبی میداد 🤏🏽✨..........تاتحویلت گرفتیم یابو برت داشت😏...ولی قبلنا یادت نی انگار اخ یی یسری ادما لال بودن ایکاش😸👐🏿 ...... باید برم🚶🏻‍♀️ ....شاید یه روز دلیلش و بهت بگم.....👌🏼🙂
2738

سرزنشت نمیکنم

ولی لطفا برای ادامه ی زندگیت نذار کسی دخالت کنه

خودت رو بزرگ کن

فکرتو بزرگ کن

دنیاتو بزرگ کن

سوادتو بیشتر کن

مطمئن باش زندگی بهتری در انتظارت خواهد بود

خدایا شکرت که هستی...  خدای چاره سازم خدای رحمان و رحیمم خدای عزیزم خدایی که دلم قرصِ به بودنت خدایی که تکیه گاهی و هیچ وقت پشتمونو خالی نمیکنی خداااایاااا شکرت...   شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید.

نگاه من بهت اینه که معذرت میخوام خانواده عاقلی نداشتی .

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
2706