2733
2734
عنوان

من کسیم که دوبار تو ازدواج شکست خورده

| مشاهده متن کامل بحث + 5774 بازدید | 55 پست

ینی هر کس بدونه تو سیزده سالگی اولین ازدواجو کردی خانوادتو مقصر میدونه نه شما رو 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

معلومه که میشه عزیز  برای درست زندگی کردن هیچوقت دیر نیست شما خیلی تجربیات کسب کردی خیلی بایدا و نبایدا یادگرفتی حتما میتونی تو زندگی جدید بکار ببری

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
2728

من خودم شخصا به ادمهایی مثل شما افتخار میکنم همین ک جرئت جداشدن را دارین خوبه ....ولی ته دلم همیشه میگم فلانی شانس نداشت از ازدواج ...البته از قدیم گفتن تا ۳نشه بازی نشه ....به خودت حق زندگی رابده و قدر خودت و جوونیتو بدون ....ادم ی بار به دنیامیاد

نگاه مردم به درک.

چرا نشه از نو شروع کرد؟

من شرایطم مثل شما نبود شما قطعا از من بیشتر سختی کشیدی  من  یه نمونه خیلی کوچکم .6یه مریضی سخت گرفتم.بیمارستان اعصاب و روان بستری شدم دوبار خودکشی کردم.امتحانای پیش دانشگاهیمو رد شدم و باز تو سن شما شروع کردم به ساختن زندگیم.بعد 7 8 سال تازه گوشی خریدم تازه دارم پوست و دندونامو درست میکنم تازه رفتم دانشگاه یه رشته خوب..

حالا که اومدی امضامو بخونی میشه برای بهبودی بیماریم دعا کنی؟هشت ساله درگیرشم 
صددرصد عزیزم این دفعه واقعا برو چرانباید بشه بدون اون زندگی کنی؟ مردم و همیشه به یه ورت بگیر اصلا ف ...

رفتم برای همیشه تا معنی دیر شدن و بفهمه بفهمه دویدن و نرسیدن ینی چی بفهمه داد زدن و شنیده نشدن یعنی چی...الانم کارامو میکنم ک جدا شم اما گاهی یکم دلم میگیره بااینکه اصلا اهل گریه و زاری نیستم

دخترم تمام زندگی منهههه  
2738

ببین از اول شروع ون خودتو بساز

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.

من یک نفر رو میشناسم دوبار ازدواج کرد که اولیش تو پانزده سالگی بود بعد از یکسال شوهرش خیانت کرد و کتکش میزد که جدا شد

شوهر دومشم که بهش معرفی کردن و سنتی ازدواج کرد بعد از پنج سال زندگی متوجه شد که مشکل اخلاقی داره (رابطه با پسر😑)

بنده خدا از چاله افتاد تو چاه

جدا شد دوباره ازدواج کرد برای بار سوم که خدارو شکر شوهرش خیلی خوبه و الان سه تا بچه داره

بعضی وقتها نمیشه جلوی سرنوشت رو گرفت 

خودتو نباز به حرف مردم هم توجه نکن

عزیزم مگه ما برای دیگران زندگی میکنیم چرا نمیشه زندگی کرد زندگی همیشه جاریست. فقط به خدا ایمان راسخ داشته باش خودش همه مشکلات رو حل میکنه . امیدواری توی زندگی داشته باش خدا مارو بیشتر از همه دوست داره هر چی که خیر و صلاحه همون بشه انشاالله.  اما این دفه با دید کامل و تحقیق بیشتر ازدواج کن 

💚❤💚

زمین خوردن مهم نیست اینکه بتونی بعد از زمین خوردن بلند شی هنره....انشاالله موفق باشی ویه درصدم به فکر حرفای مردم نباش اونا بالاخره حرف برا گفتن پیدا میکنن

روی دیوار دل خود بنویسید خدا هست وخدا هست وخداهست
2706