2737
2734
عنوان

حرفهایی که پسر ۱۷ ساله ام توی دلش مونده بود...دردناکه برام

| مشاهده متن کامل بحث + 8004 بازدید | 102 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه خوب که بجایه ناخواسته از خداخواسته استفاده کردید

واقعا تا اینجاش مشکله حادی نیست

امیدوارم نشونه ای باشه برای دختری که خستست از اسیب های سهوی و عمدی دیگران علیه خودش.هی تو قویتر از چیزی هستی که فکر میکنی 👈                                           ‌‌‌‌‌‌‌‌                    دوست ریشه دار من،چقد مایلی به سبز ماندن و ریشه دواندن؟🌱
2742

اینکه  به اسم‌ گاهی صدات بزنه چه ایرداری داره خیلیا‌تو اطرافیانم‌دیدم تو این سن سال مامان یا مامان بزرگشون به اسم صدا میکنن البنه محض مزه پراکنی

خدایا شکرت که امسال شروع سال های خوب زندگیم بود همونی که دوست داشتم خدایا شکرت بخاطر سلامتی و ارامش اسایش زندگیم خدایا شکرت بخاطر سلامتی همسرم و موفقیت کارش خدایا شکررررت ....🌈🌱🌹🙏❤️میشه برای خونه دار شدنم صلوات بفرستید🏡🏡🏡

حالا اونا بماند

اتفاقی توی این دوسه روز اخیر افتاد واقعا موندم اینهمه فداکاری که من کردم برای زندگی وشوهر وبچه ارزش داشت!از نرفتن دنبال درس از کار از همه چی..

پسرم جز گروه رباتیک هس داشت کارای یه ربات رامیکرد ومنم سرگرم کارام ونهار بودم دیروز

براش شیر کاکائو بردم گذاشتم کنارش پسر کوچیکم خواب بود اومد توی هال حواسش نبود خورده به لیوان این ریخت روی چیاش  وگویا خراب شد

یهو همچین بچه را هول داد وداد زد که بند دلم پاره شدواونم گریه شدیدمیکرد

دادمیزدلعنت بهت کوری!!

اون بقیه همچین ترسیده بودن

منم گفتم چیزی نیس مامان بذار بابات میادخونه کمک میکنه درست میشه

داد میزد چی درست میشه رفتم جلو کمکش کنم قرمزشده بودازعصبانیت داد زد گفت نمیخاد کاری کنی

اونموقع که باید کاری میکردی هیچ کاری نکردی

گفتم‌ منظورت چیه

گفت به جای اینکه بقول همه فقط بچه بیاری یکی دوتا میاوردی تا حواست بیشتر باشه

گفتم مگه چی برای شماها کم گذاشتم ازمادری

گفت همینکه توی این دوره زمانه ۴تابچه داری زشت نیس؟همینکه روم نمیشه توی مدرسه بگم ۴ تا بچه ایم روم نمیشه بگم ۱۴ سال از خواهربرادرم بزرگترم

بدم میاد توی فرم وسوال مشاوران مدرسه بگم سال تولد تو و بابا مو

همیشه بدم میومد میومدی مدرسه میگفتن مامانته واقعا؟

خیلی ضایع هس توهنوز جوونی بابا جاافتاده هس ولی بچه کوچیک داره

اصن چرا زن یکی شدی که ازت اینهمه بزرگتر بود

چرا فکرت باز نبود درس بخونی پیشرفت کنی بعد ازدواج بایکی که مناسبت باشه

دنیا دور سرم میچرخید بااین حرفها

من قبلا جریان زندگیمو گذاشتم ومیدونن یه عده چقدر اذیت شدم

سکوت کردم وفقط اشکام میریخت

این جمله اش آخر کار گفت کاش هدفت از زندگی ازدواج بامردسن بالایی که وضعش خوب باشه نبود کاش لااقل بابا عاقلتر بود فقط جذب ظاهرنبود

تو اونموقع همسن الان من بودی بدم میاد فک میکنم فکرت انقدرپایین بوده

منم رفتم جلوش محکم هولش دادم بابغض وگریه گفتم خفه شو و خجالت بکش

فقط همینو

دیگه اونم رفت اتاقش

حالم خیلی خرابه شوهرمم شب اومد فهمید خبریه نگفتمش اگه بفهمه اینارو حتما دست روش بلندمیکنه

هی میگفت چته گریه کردی ؟گفتم نه

ولی پسرکوچیکم جریان را تاحدودی گفته

هرکاری کردنگفتمش وگفتم گیر دادم به کنکور ودرساش

یه زمانی فکرمیکردم تحسین میشم ولی بچه های این دوره..

چقدر حرف توی دلش بود شایدم حق داره..

امروز هم نگاشم نکردم وخودشم روش نمیشد انگار

نهارم نخورد

شوهرم رفت اتاقش هیچی نگفته بودبهش

الانم فقط پیام داد

مامان ببخشید خواهشا

خانمها ببخشید طولانی شد درد دلی گفتم سبک شم

حرفاش دور سرم میچرخه همش

گاهی یه انتخاب یه نسل رادرگیر میکنه

من تکه ای از پازل خداوندم،میدانم آفریدگاری دارم که همیشه بوده،همیشه هست،رهایم نمی کند،عدم درقاموس پروردگارم واژه ای بی معناست...من قطعه ای اززندگانیم،تکه ای از پازل هستی،خدایم مرا آفریده تا آینه ی او شوم..آفریده تا جان ببخشم،امید دهم،من تکه ای از پازل زندگی هستم،اگر خود را گم کنم همه چیز وهمه کس ناقص می مانند.من باید آگاهانه زندگی کنم تا پازلی که خدا چیده بر هم نریزد.❤👨👦👶👼❤
2740
عه من شمارو یادمه  داستان زندگیتونم خوندم

💟💟

من تکه ای از پازل خداوندم،میدانم آفریدگاری دارم که همیشه بوده،همیشه هست،رهایم نمی کند،عدم درقاموس پروردگارم واژه ای بی معناست...من قطعه ای اززندگانیم،تکه ای از پازل هستی،خدایم مرا آفریده تا آینه ی او شوم..آفریده تا جان ببخشم،امید دهم،من تکه ای از پازل زندگی هستم،اگر خود را گم کنم همه چیز وهمه کس ناقص می مانند.من باید آگاهانه زندگی کنم تا پازلی که خدا چیده بر هم نریزد.❤👨👦👶👼❤

عزیز کارش اشتباه بود تما پشیمون شده حتما میاد از دلت در میاره

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
وای عزیزم من داستان زندگیتو خوندم ولی نمیدونستم پسرت انقد بزرگه خدا حفظش کنه

ممنونم عزیزم💜

جوونه تو دوران بدیه،،همین که فهمیده کار درست نبوده و عذر خواسته نشون میده شعور داره،بیشتر باهاش وقت بگذرون

مامان هستی سابقم(کاربر سال۹۲) که نی نی یار قطع کاربریم کرد،خیلی بی جنبه تشریف دارین نی نی یارها
حالا اونا بماند اتفاقی توی این دوسه روز اخیر افتاد واقعا موندم اینهمه فداکاری که من کردم برای زندگی ...

نباید بخاطر زندگی خودت از بچه ات سرزنش و گله بشنوی ، وظیفه ی تو این بوده ک مادری رو برام تموم کنی که حتما کردی 

به حرفاش توجه نکن هیچکدوم از حرفایی که زده مهم نیستن

🌱 هرچه در فهم تو آید، آن بُوَد مفهوم تو🌱                     کار خوب، کار درست نیست!!

رابطتت باهمسرت چطوره

صبر تلخ است...ولیکن بَرِ شیرین دارد...⚘خدای خوب ومهربونم،از تو درخواست میکنم،ک توبهترین اجابت کننده ای🌸از توکمک میخوام،ک توبهترین یاری رسانی🌱ازتورزق حلال میخوام،ک توبهترین روزی رسانی🌻خدای خوب ومهربون مراقب همه ی مامانا وتودلیاشون باش🌸
2706