2752
2734

البته دنبال بازدید نیستم ولی اعصابم بهم ریخته. گاهی آدم اینجا سوالشو مطرح می کنه و هییییچ جوابی نمیگیری اونوقت اوناییکه داستانی تخیلی خاله زنکی میگنو برو ببین!

بیاین درمورد این وامای سیصدمیلیونی بانک ها حرف بزنیم. بگین کی از این وامها گرفته تا الان؟

چه وامی

وام سیصد میلیونی بانک ملی و سپه

طرح مهربانی بانک ملی

طرح نگین امید بانک سپه

یکی از یکی مزخرفترن از نظر من. میخوام بدونم کی از این وامها گرفته؟ شاید من دارم اشتباه می کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بدرد نمیخوره چه وامی همه ۲۲ درصدن

وام نگین امید دو درصده ولی باید سپرده داشته باشی اونم مبلغ زیاد

خو لامصب من پول داشتم چرا باید می خوابوندم که تازه چند ماه بده مبلغ کمترشو وام بگیرم

خانمای عزیز این خواهرتونو از دعای خیرتون بی نصیب نکنید

توروقران خیلی دلتنگم غریبم تکو تنها تو یه شهر دیگه دور از خانوادم درخواست کار تو افق کوروش شهرخودم دادم دعا کنید برام جوربشه و با همسرم بیایم کرمانشاه برای همیشه کرمانشاه زندگی کنیم

خدایا من جز تو کسیو ندارم تو بخواه برای من توبساز برای من صالح منو با خواسته ی من یکی کن به تو ایمان دارم معبودم
وام سیصد میلیونی بانک ملی و سپه طرح مهربانی بانک ملی طرح نگین امید بانک سپه یکی از یکی مزخرفترن ا ...

مزخرفه 

چون میگه باید یک میلیارد بخوابانی تا سیصد میلیون بدن 

خب لامصب من اگر یک میلیارد جرینگ داشتم لنگ سیصد تو نبودم

مبلغش چقدره؟

بستگی به تعداد ماه هایی که پولتو میخوابونی داره. اگه یک ماهه بخوایش یک میلیارد تومن. اگه شش ماهه بخوای فک کنم چهارصد تومن باید بخوابونی تو حساب بلندمدت

وام نگین امید دو درصده ولی باید سپرده داشته باشی اونم مبلغ زیاد خو لامصب من پول داشتم چرا باید می خ ...

مبلغ چقد باید داشته باشی تا وام بدن؟ منم دنبال وامم 

بانک نهر معدل حسابم ۵ ۶ ماهه اصلا تغییر نکرده خب منم همین مثلا ۱۶ تومنو دارم بیشتر نمیتونم بذارم باید یه تکونی بخوره 

خدایا شکرت🩷