2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
میشه  برای  بهتر  شدن  حال  پدرم  صلوات  بفرسیید 😔

عزیزم عنوچکیه من🥺چیشده

دلبری خدارو ببین ؛داره میگه: تاخُدات منم، از حرف مردم ناراحت و اندوهگین نباش!♡                                                                                                                                                                          من و تو با همه فرق داریم! من تورو جوری دوست ندارم که بقیه همو دوست دارن من دلم میخواد دنیارو قشنگ کنم!من دلم میخواد تورو عاشق زندگی کنم! یه جوری که از بودنت،از حضورت از اینکه هستی لذت ببری! صبح ک چشماتو باز میکنی با خودت بگی من همونیم که یه نفر حاضرع جونشو برام بدع،برای خوشحالیم ، برای خوشبختیم،برای هرچی که من از زندگی میخوام! غصه اگه داری بگی هی بلند شو بیا دوتایی باهم غصه بخوریم!آدم تنها تنها از پسِ این همه درد برنمیاد! آدم تنهایی بیشتر دردش میاد..‌!من تورو اینجوری دوست دارم که چشمات برق بزنه،از ذوق،از فرط دوست داشتن و از دوست داشته شدن...اره من تورو جوره دیگه ای دوست دارم. . .😍😍💫

بییییخیال😐😂 کووور نبوده ک وقتی زنشو گرفته ، خودش انتخابش کرده دیگ حالا بیاد ب سینه یکی دیگ گیر بده🤣 میتونست این زنشو نگیره بره یکی سفید ترو سینه برجسته تر بگیره 

وااااااااالا 

صحیح 

دلبری خدارو ببین ؛داره میگه: تاخُدات منم، از حرف مردم ناراحت و اندوهگین نباش!♡                                                                                                                                                                          من و تو با همه فرق داریم! من تورو جوری دوست ندارم که بقیه همو دوست دارن من دلم میخواد دنیارو قشنگ کنم!من دلم میخواد تورو عاشق زندگی کنم! یه جوری که از بودنت،از حضورت از اینکه هستی لذت ببری! صبح ک چشماتو باز میکنی با خودت بگی من همونیم که یه نفر حاضرع جونشو برام بدع،برای خوشحالیم ، برای خوشبختیم،برای هرچی که من از زندگی میخوام! غصه اگه داری بگی هی بلند شو بیا دوتایی باهم غصه بخوریم!آدم تنها تنها از پسِ این همه درد برنمیاد! آدم تنهایی بیشتر دردش میاد..‌!من تورو اینجوری دوست دارم که چشمات برق بزنه،از ذوق،از فرط دوست داشتن و از دوست داشته شدن...اره من تورو جوره دیگه ای دوست دارم. . .😍😍💫
😐😐😐 اون پسر عموئه اگه دوستت واسش جذاب بود ک با دوستت ازدواج میکرد،  بقیه شو هم نخوندم چون ب ...

ربظی ب جذابی نداره هرچند خواستگارش بوده ولی زنش حساس روش بود ..از نظر من ک ربط داره اونیم ک باید ربطشو بفهمه میفهمه

كار خوبي نكردي عزيزم. اون گفته نه ناراحت نميشم بعد شما چيزايي كه ميدوني روش حساسه به روش اوردي؟! چرا؟!!! در ضمن واقعا بنظرم ناراحتي همسر پسرعموش بي مورده. اگه شوهرش خيزه مشكل از انتخاب خودشه. آخه همچين مردي چه ارزشي داره؟؟؟؟!!!!!!! 

جهت سفارش انواع كارهاي هنري پيام بدين 😍😍 خدايا همه رو به آرزوهاشون برسون 😇🙏❤️