2737
2739
عنوان

چطوری یه خانم خونه دار میتونه پیشرفت کنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 574 بازدید | 37 پست
تایپ بلدی اونم خوبه  عکاسی خوبه اگه دوربین خوب داری  ظروف هفت سین ویلدا ازالان بغک ...

تایپ میگن راضی نیستن پولشونو نمیدن

https://rastmard.com/?mref=eln   دوستان این یه سایت باحال و معتبر که درباره ی معنویت و انرژی درمانی صحبت میکنه  برای دوستانی که در این زمینه سوال دارن یا بیشتر میخان بدونن🌟🍓

عزیزم من یه خانوم خونه دارم قبل کرونا کارم خیییلی زیاد بود و خیلی هم موفقم اما الان بخاطر بچه کوچیک و...کمتر شده ..

من زبان تدریس میکنم ،طراحی منزل و طراحی دکور انجام میدم ..کاشت مژه و مشاور فروش اینترنتی هم هستم ...البته اینم بگم که همسر من خیییییلی بادرک و فهمه و اصلا به پولی ک من دربیارم کار نداره میگه واسه خودته چه کم چه زیاد پول دستم بیاد ازم توقع نداره ...بس ک اقاست فداشبشم 

هیچکس من نیست و این قدرت منه💪تآج👑روسَر مَنِع توچِرا گِرِفتی فآزِپآدِشآیی😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من میخوا گل سرهای روبانی درست کنم نمیدونم جواب میده یانه؟

چه زیبا گفت دکتر الهه قمشه ای.وقتی دعا میکنی ، دعای تو از این جهان خارج میشود و به جایی میرود که هیچ زمانی نیست.دعایت به قبل از پیدایش عالم میرود. دعایت به آنجایی میرود که تقدیرا را می نویسند و تقدیر نویس مهربان عالم تقدیرت را با توجه به دعایت مینویسد🌟
2740