2726

خانما من خونه دارم بشدت دوس دارم پیشرفت کنم و یه کاری کنم که درامد داشته باشم خیاطی بلدم اما اصلا بهش علاقه ندارم بنظرتون چکار کنم؟

اونجوری نگا نکن ها...کاربر جدید نیستم...😊😊....خب حالا اول یه صلوات برام بفرستید 🙏🙏🙏بعد یه قری به کمر بدید حالتون جا بیاد💃💃💃افرین حالا صاف سرجاتون بشینید😎😎😎

نخوره نپوشه نکرده 😁😕😕ظاهرا 

شوخی کردم 

زحمت فراوان میخواد 

خانم خانه دارمیشناسم ازشوهرش بیشتردرمیاره 

ولی شش صبح بیدارمیشه کارمیکنه همه کارم میکنه

😐😐😐حرفی نیست وقتی گوش شنوایی هم نیست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نخوره نپوشه نکرده 😁😕😕ظاهرا  شوخی کردم  زحمت فراوان میخواد  خانم خانه دارم ...

اخه مثلا من چکار کنم اصلا فکرم به جایی نمیرسه

اونجوری نگا نکن ها...کاربر جدید نیستم...😊😊....خب حالا اول یه صلوات برام بفرستید 🙏🙏🙏بعد یه قری به کمر بدید حالتون جا بیاد💃💃💃افرین حالا صاف سرجاتون بشینید😎😎😎
2728

خیاطی میکنه 

ارایشگری بندواصلاح وکوتاهی میکنه 

لحاف تشک میشوره میندازه 

سبزی پاک میکنه خردمیکنه بسته بندی میکنه 

منجوق دوزی میکنه 

فرش‌میشوره 

خونه تمیزمیکنه 

بچه نگه میداره 

والی آخر 😐

خیاطی میکنه  ارایشگری بندواصلاح وکوتاهی میکنه  لحاف تشک میشوره میندازه  سبزی پاک م ...

بجز اینا پیشنهاد دیگه ای نداری

ازیه جایی بایدشروع کنی ببین به چی علاقه داری 

اخه من ارایشگری کلا نمیتونم خیاطی هم از لباس دوختن بدم میاد دیگه نمیدونم چکار کنم

پیشرفت پولی یا روحی 

هردو 

اخه من ارایشگری کلا نمیتونم خیاطی هم از لباس دوختن بدم میاد دیگه نمیدونم چکار کنم

این فقط دوتاکاره که شماخوشت نمیاد بی نهایت شغل هست 

وهیچوقت به خودت نگو نمیتونم وموندم و.....انرژی منفی نده وقتی دنبال کاری 

2706