2733
2734

سردی بدن 

یبوست 

سیاهی دور چشم و کدری پوست 

بزنی نت هست 

باید بعد چیزای سرد پشتش چیز گرم بخوری مث خرما

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم غلبه سودا، حالت‌های مختلف داره. گاهی غلبه سودا از صفراس، گاهی سودا از بلغم و ... در نتیجه هر کدوم علائم خاص خودشونو دارن. باید بری پیش متخصص طب سنتی، بهتر تشخیص میدن و درمان مناسب بهت میدن.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
2731
نتو زیرو رو کردم  میخوام بدونم چن وقت طول میشکه کامل درمان شه

چند ماه رو نمیدونم من بیماریم فرق داشت و هنوز تحت پزشکم

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
عزیزم غلبه سودا، حالت‌های مختلف داره. گاهی غلبه سودا از صفراس، گاهی سودا از بلغم و ... در نتیجه هر ک ...

تحت نظرم ولی درمانم خیلی طولانی شده 

خسته شدم 

تیکر بارداری نیس!!! 
2738

من دارم ولی درمان نکردم دوروز دادو میخودم میزارم کنار😒

برای سلامتی پسرم دعا کن بمیرم برات پسر بلبل زبونم که لکنت باعث شد از حرف خسته شی 😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥السلام عليك السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ 

برای افراد سوداوی مزاج ،حتما بخون به کارت میاد

مگه میشه مامانی که رفته جلو مدرسه تا بچشو بیاره خونه،دست یکی از بچهای دیگه رو بگیره بجای بچه خودش؟بگه اون یکی خوشگلتره قویتره اونو ببرم بجای بچه خودم؟واسه مامانا هیشکی بچه خودشون نمیشه،اینطوری عاشق هم باشید😎
2706