2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا بگم خودمم نمیدونم چند دیقه پیش تاپیک زدم گفتم بچم به زور شیر میخوره گفتن احتمالا رفلاکسه حالا میخوام در مورد این رفلاکس بیشتر بدونم

Uzulursun ama hiç bir şey olmamiş gibi devam edersin🖤🖤🖤
2731

استفراغ جهنده. شیر میخوره موقع آروغ زدن همه رو بالا میاره. دختر من اینجور بود دکتر بهش امپرازول 20داد که بیست تا از دونه های داخلش رو روزانه بهش میدادم با شیر خشک ببلا AR

خدایا اون چیزی رو برام بخواه که به صلاح منه. من بهت ایمان دارم. درسته بنده بدی برات بودم. درسته زمانایی که به اون چیزی که نرسیدم. ناشکری و کفر کردم. تو منو ببخش تو بخشنده‌ای پناهم باش که جز تو پناهی ندارم
استفراغ جهنده. شیر میخوره موقع آروغ زدن همه رو بالا میاره. دختر من اینجور بود دکتر بهش امپرازول 20دا ...

ببخشید دختر شماهم به زور شیر میخورد و گریه میکرد 

2740
وای الان تاپیکتو دیدم یادم افتاد برای خودم شیر خشک خریدم نرفتم از ظهر بخورم 😭🤤🤤🤤🤤

خخخخ خوش به حالت منم فکر کردم اومدی منو راهنمایی بکنی😅😶

وای الان تاپیکتو دیدم یادم افتاد برای خودم شیر خشک خریدم نرفتم از ظهر بخورم 😭🤤🤤🤤🤤

نی نی گوگولی مگولی😂😍

خدایا دوازده سال کم نیستا با خانواده شوهر تو یه خونه زندگی کنی...😣دوستان برا خونه دار شدن.. مستقل شدن منم میشه ی صلوات بفرستین😘منم دلم میخواد  مث همه خانوم خونه خودم باشم خدااایااا مگه خواستم زیادیه
ببخشید دختر شماهم به زور شیر میخورد و گریه میکرد 

نه

خدایا اون چیزی رو برام بخواه که به صلاح منه. من بهت ایمان دارم. درسته بنده بدی برات بودم. درسته زمانایی که به اون چیزی که نرسیدم. ناشکری و کفر کردم. تو منو ببخش تو بخشنده‌ای پناهم باش که جز تو پناهی ندارم