2737
2734
عنوان

اگه یه روز شوهرم بره من چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 593 بازدید | 33 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچی راحت میخابی تااااا لنگ ظهر با موهای ژولیده هم میتونی بگردی تو خونه غذاتم میتونی رو تخت بخوری‌...بهترین خوبیشم اینه ک ۲۴ساعت میتونی ت سایت باشی.....😉😉😉

ای حال نامعلوم...آروم باش آروم...!!!🖤

یه لیوان چای خوشرنگ واسه خودت بریز با یه برش کیک شکلاتی بخور

بعدم عشق دنیا رو بکن

حالا کوووووووووووووووو تا یکی بیاد اینا رو برداره ببره🤣🤣🤣

شوخی بود عشقم

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
2731

اصلا بهش فکر نکن اصلا نزار تو ذهنت خطور کنه 

هواستو پرت کن بگو چقدر خوشبختی خداروشکر کن 

اصلا اصلا چون کائنات جذب میکنن حتی چیز های بد و ولی سعی کن یه درامدی داشته باشی نه برای این که اگه یه وقت رفت برای این که بخاطر پول خیلی اتفاق های ناگورار نیوفته و یه پشتیبانی داشته باشی

خب چیکار کنم؟؟؟

گفتم که ! به چیزای خوب فکر کن. 

به این فکر کن که با شوهرت خوشبختی. به این فکر کن که هر دو به هم متعهد و وفادار هستین و همیشه هوای همدیگه رو دارید. به قشنگیای زندگیت فکر کن. این همه موضوع خوب برای فکر کردن. 

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
2740
تو مگه ای وی اف نکرده بودی چطوری الان بچت به دنیا اومد تو یه ماه؟؟ یا تو عقد باردار شدی؟؟ نفهمیدم ...

نه ای وی اف نکردم . تخمک کشی داشتم . 

مامانِ شایلین 🥰 در انتظار نی نی دوم🤰🏻شایلین:۲۰/۶/۹۹
والا بس که تحفه ان 🤣

جالبه اکثر خانمایی که نگران از دست دادن شوهرشونن خودشون از شوهره سرترن

هرچیم میگی بابا اون باید نگران باشه تو رو از دست بده به خرجشون نمیره

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***