2733
2739

خدا رو شکر همه چی رواله

🐣خاطره زایمان سزارین من آوین عزیزم در تاریخ ۱۲ آبان سال ۱۴۰۰ بدنیا اومد و دنیای من و باباش رو زیباتر کرد 🥰❤👶🏻                                                                            شمایی که دارید امضای من رو میخونید:🌹 لطفا برای شِفای همه ی مریض ها یه صلوات بفرستید 🌹                                  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدارو شکر جسمی خوبم روحی پر استرس و نگرانی و ناراحتی مالی داغون

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇
2728

جسمی ک عالی فقط همسرم کمی سرماخورده بمیرم واسش😔 روحی هم ک تا همو داریم چراباید ناراحت باشیم البته این کرونای لعنتی یکم کم طاقتمون کرده....مالی هم که باغصه خوردن چیزی درست نمیشه ک عزیزم ...خوش باش 😍 تو این کرونایی دوبار خونه تکونی کردم ....الان موزیک گذاشتم و واسه گل پسر ۶ ماهم میخونم😍😍😍😍😍😍

هیچکس من نیست و این قدرت منه💪تآج👑روسَر مَنِع توچِرا گِرِفتی فآزِپآدِشآیی😉
2738

ازنطرمالی استرس دارم ماه بعد چک داریم باید برا خونم پرده بگیرم یدونه فرش بخرم ولی روحی جسمی خوبم خداروشکر

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖

پر از استرس هفته آینده انتقال جنین دارم تا سر ماه باید اسباب کشی کنم هنوز خونه نگرفتم یعنی اصلا دنبالش نرفتم جور نشد همه زندگیمو پای آی وی اف گذاشتم ۵ بار ناموفق بوده الان دیگه پوچ شدیم شوهرم میگه اگه بازم نشه دیگه حالا حالاها نمیتونیم اقدام کنیم😥

2706