2737
2739

به لیوان برام پیمانه بگید

چند لیوان سبزی و لوبیا

چند لیوان آب میریزین؟

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎

من برا هر نفر یه مشت کوچولو  لوبیا میریزم سبزی وآبشم چشمی اندازه میکنم

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دو سوم لیوان لوبیا ،دولیوان ونیم سبزی سرخ کرده  یک لیوان ونیم گوشت یک قاشق رب گوجه فرنگی،یک قاش ...

رب قرمه سبزی🙄

خدایا تو همه شرایط دستمو گرفتی این من بودم بنده ی بدی بودم تو خیلی خوبی ..از این به بعد سعی میکنم یه خورده از بدیم کم کنم🙏🙏
2740

اولا واسه چند نفر؟؟ من واسه هرنفر یک مشت لوبیا میریزم و 4 5 تکه گوشت متوسط ینیهرکیلو گوشت برا 10 نفر کافیه و هر کیلو سبزی برای 45 50 نفر البته سبزی سرخ شده که مثل چایی شده ینی برا 10 نفر 1چ مشت لوبیا یک. کیلو گوشت و 200 گرم سبزی و یه قاشق رب و ادویه تمام

زنی را می شناسم من*که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن؛درون آشپزخانه*که می گوید پشیمان است*چرا دل را به او بسته؛کجا او لایق آنست؟*و با خودزیر لب گوید:گریزانم از این خانه*ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم راپس از من می زند شانه؟!* زنی را می شناسم من که نای رفتنش رفته*قدم هایش همه خسته*دلش در زیر پاهایش*زند فریاد:دگر بسه
من رب گوجه فرنگی میریزم ...ولی انار نه 

من اصلا نه رب نه رب انار نمیزنم

خدایا تو همه شرایط دستمو گرفتی این من بودم بنده ی بدی بودم تو خیلی خوبی ..از این به بعد سعی میکنم یه خورده از بدیم کم کنم🙏🙏

راز خوشمزه شدن قورمه سبزی:

سرخ کردن خوب سبزی به صورت جداگانه

سرخ کردن گوشت با پیاز و زردچوبه و نمک و کمی فلفل قرمز و   به صورت جداگانه

استفاده از لوبیا چیتی درشت بجای لوبیا قرمز 

روغن زیاد (البته زیاد زیادم نه)

یخورده رب 

محشر میشه😻

🌟🌙Bë ŵíţĥ ĥųŝŝęĭń(a)àňð ŕůľë👑••••••{تیكـر تولدمـ(۹۹/۹/۹) و رسیدن به‍ آرزومـه‍}😻😻😻❤مـن جذابـترین و خوشبخت ترینـ و ناناااز ترین و جیییییگر ترینممم آرهه اینجوریااس🙂😻😻😻👑                 
من اصلا نه رب نه رب انار نمیزنم

یه بار امتحان کن در حد یک یا نصف قاشق به قرمه ات لعاب میده 😘😘

🫀                                                            ✨۱۴۰۰/۹/۱۶💫۰۱:۵۶:48✨
قورمه سبزی با لیوان پیمانه    

نه گفتم پارچ که تعجب کردی

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎
لیوان 😂😂

هرهر بی ادب

2706