2726

به لیوان برام پیمانه بگید

چند لیوان سبزی و لوبیا

چند لیوان آب میریزین؟

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎

من برا هر نفر یه مشت کوچولو  لوبیا میریزم سبزی وآبشم چشمی اندازه میکنم

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
دو سوم لیوان لوبیا ،دولیوان ونیم سبزی سرخ کرده  یک لیوان ونیم گوشت یک قاشق رب گوجه فرنگی،یک قاش ...

رب قرمه سبزی🙄

خدایا تو همه شرایط دستمو گرفتی این من بودم بنده ی بدی بودم تو خیلی خوبی ..از این به بعد سعی میکنم یه خورده از بدیم کم کنم🙏🙏

اولا واسه چند نفر؟؟ من واسه هرنفر یک مشت لوبیا میریزم و 4 5 تکه گوشت متوسط ینیهرکیلو گوشت برا 10 نفر کافیه و هر کیلو سبزی برای 45 50 نفر البته سبزی سرخ شده که مثل چایی شده ینی برا 10 نفر 1چ مشت لوبیا یک. کیلو گوشت و 200 گرم سبزی و یه قاشق رب و ادویه تمام

زنی را می شناسم من*که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن؛درون آشپزخانه*که می گوید پشیمان است*چرا دل را به او بسته؛کجا او لایق آنست؟*و با خودزیر لب گوید:گریزانم از این خانه*ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم راپس از من می زند شانه؟!* زنی را می شناسم من که نای رفتنش رفته*قدم هایش همه خسته*دلش در زیر پاهایش*زند فریاد:دگر بسه
من رب گوجه فرنگی میریزم ...ولی انار نه 

من اصلا نه رب نه رب انار نمیزنم

خدایا تو همه شرایط دستمو گرفتی این من بودم بنده ی بدی بودم تو خیلی خوبی ..از این به بعد سعی میکنم یه خورده از بدیم کم کنم🙏🙏

راز خوشمزه شدن قورمه سبزی:

سرخ کردن خوب سبزی به صورت جداگانه

سرخ کردن گوشت با پیاز و زردچوبه و نمک و کمی فلفل قرمز و   به صورت جداگانه

استفاده از لوبیا چیتی درشت بجای لوبیا قرمز 

روغن زیاد (البته زیاد زیادم نه)

یخورده رب 

محشر میشه😻

🌟🌙Bë ŵíţĥ ĥųŝŝęĭń(a)àňð ŕůľë👑••••••{تیكـر تولدمـ(۹۹/۹/۹) و رسیدن به‍ آرزومـه‍}😻😻😻❤مـن جذابـترین و خوشبخت ترینـ و ناناااز ترین و جیییییگر ترینممم آرهه اینجوریااس🙂😻😻😻👑                 
من اصلا نه رب نه رب انار نمیزنم

یه بار امتحان کن در حد یک یا نصف قاشق به قرمه ات لعاب میده 😘😘

🫀                                                            ✨۱۴۰۰/۹/۱۶💫۰۱:۵۶:48✨
قورمه سبزی با لیوان پیمانه    

نه گفتم پارچ که تعجب کردی

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎
لیوان 😂😂

هرهر بی ادب

2706