2737
2734
عنوان

کیا لک صورتشون از بین بردن؟ لطفا بیایین تجربه هاتونو بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 27035 بازدید | 76 پست
منم یه لکه زیر چشمم ه هاله قهوه ای رنگه اما نمیدونم چیکارش کنم

میگم که بخون متن منو

خدای مهربون ممنونم که دعاهام رو بی جواب نزاشتی 🙏🏻🥺بالاخره منم مادر شدم و این قشنگ ترین حس دنیاست❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کرم ضد لک هس؟

اگه تو نت سرچ کنی میفهمی گلم رنگ قهوه ای هم هست خیلییی عالی و قویه

خدای مهربون ممنونم که دعاهام رو بی جواب نزاشتی 🙏🏻🥺بالاخره منم مادر شدم و این قشنگ ترین حس دنیاست❤️
2728
خواهر من از کرم شب فائزه اصل هرشب استفاده کرد کم کم کم ک لکه هاش رفتن مثلا هر شب میزد بعد رسوند به ی ...

الان لک هات کاملا رفته؟

میشه واس حاجتم یه دونه صلوات بفرسی ممنونتم❤در ضمن 1399/9/9 بهترین 

من لیزر کیو سوییچ رفتم اولش جای لک هام زخم شد ریخت بعدش دوباره از داخل زد بیرون .فهمیدم داخلیه دیگه هیچ لایه برداری استفاده نکردم چون فهمیدم باید علتش ریشه کن بشه .یه سری دکترا گفتن عفونت گوارشیه یه سری هم دکترای طب سنتی گفتن از سوداست ولی دوتا نکته رو رعایت میکنم خیلی کمرنگ تره .مهم تر از همه اینکه استرس ام رو کم کنم .غم و غصه باعث سودا میشه و دوم اینکه شبا دیر نخوابم  .و دومی اینکه تو 6 ماه اول سال تو اوج افتاب بین ساعت 11 تا 3 مثلا در معرض مسشتقیم افتاب قرارنگیرم .

2740
الان لک هات کاملا رفته؟

لک های صورت خواهرم

اره همه رفتن 

با دعاهاتون خوشبخت میشم من به دلای پاک همتون ایمان دارم 💔🥀یه صلوات برا خوشبختیم بهم هدیه میکنی؟😭🙏🏻💓 من میخوام خوشحال باشم؛اما حتی واسه خوشحال شدن هم خستم😔💔🥀خدا چهارتا ازت میگیره یدونه بهت میده اندازه ی چهل تا دو،دوتای خداچهارتا نمیشه بهش اعتماد کن...♡:)
اینارو شب تا شب بزن ارایشتو با پنش بشور بعدش کرم صورتشو بزن و کرم بدنش شب تا شب بزن یا بعد حموم  ...

چ مدت باید استفاده کرد؟ ینی واس لک ارثی منم تاثیر داره

میشه واس حاجتم یه دونه صلوات بفرسی ممنونتم❤در ضمن 1399/9/9 بهترین 
2706