2726

من خودم گونه و پشت لبم لک داره خیلی اعتماد ب نفسم پایین میاره البته ارثی هس 

ب نظر شما برم لیزر کنم یا کرم دست ساز که دکترا میدن بزنم؟

ماسکای خونگی ک اصن فایده نداشت برام

کسی هس لکاش رفته باشه؟ 

میشه واس حاجتم یه دونه صلوات بفرسی ممنونتم❤در ضمن 1399/9/9 بهترین 

کرم درمالیفت عالیه برای لک صورت من اقواممون همه جای بدنش لک داشت کرم درمالیفت دستو بدن با کرم درمالیفت صورت با پنش همش رنگ قهوه ای هست عالی

خدای مهربون ممنونم که دعاهام رو بی جواب نزاشتی 🙏🏻🥺بالاخره منم مادر شدم و این قشنگ ترین حس دنیاست❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خواهر من از کرم شب فائزه اصل هرشب استفاده کرد کم کم کم ک لکه هاش رفتن مثلا هر شب میزد بعد رسوند به یه روز در میون بعد هفته ای چهار بار بعد هفته ای سه بار بعد دو بار بعد یه بار تمومش کرد

با دعاهاتون خوشبخت میشم من به دلای پاک همتون ایمان دارم 💔🥀یه صلوات برا خوشبختیم بهم هدیه میکنی؟😭🙏🏻💓 من میخوام خوشحال باشم؛اما حتی واسه خوشحال شدن هم خستم😔💔🥀خدا چهارتا ازت میگیره یدونه بهت میده اندازه ی چهل تا دو،دوتای خداچهارتا نمیشه بهش اعتماد کن...♡:)

اینارو شب تا شب بزن ارایشتو با پنش بشور بعدش کرم صورتشو بزن و کرم بدنش شب تا شب بزن یا بعد حموم 

خدای مهربون ممنونم که دعاهام رو بی جواب نزاشتی 🙏🏻🥺بالاخره منم مادر شدم و این قشنگ ترین حس دنیاست❤️

اگه جای زخمو جوشه این ماسک عالیه خودم بیشترلکام ازبین رفت

۲ق آلوورا.۱ق گلاب نصف ق گلیسیرین.دوعدد ویتامین ای 

هرچن روزبیشتر بهتر من ۱۵ یا۱۶ روز پشت هم گذاشتم

به مدت ۱ساعت

خدایا بغلم کن داغونم،بغلم کن🍂   خدا🖤
قیمتشو میدونی؟؟

اره فک  کنم 45  اینا باشه باید بپرسی دارپوخانه ها هم دارن

کرم درمالیفت عالیه برای لک صورت من اقواممون همه جای بدنش لک داشت کرم درمالیفت دستو بدن با کرم درمالی ...

کرم ضد لک هس؟

میشه واس حاجتم یه دونه صلوات بفرسی ممنونتم❤در ضمن 1399/9/9 بهترین 
2706