2733
2739
عنوان

واقعا متاسفم براتون

| مشاهده متن کامل بحث + 1010 بازدید | 67 پست

اینجا کجاست که گذاشتی 

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!

متاسف نباش این ی حقیقته وقتی ب حرف کاربرا ارزش قایل نباشن اونا هم میرن البته من نمیشناسم این سایتو

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مشکلش چیه هر کسی حق انتخاب داره 

فرصت ها مثل رنگین‌کمان میمونن اگه زود نبینیش دیگه معلوم نیست باز کی ببینی🌈                                                                  در انتظار آرزوهایم ...💫🌠
2728
من اونجا عضوم ولی اصلا خوب نیست گیج کننده اس اما بعضی کاربرا دیدم میرن اونجا کلی از نی نی سایت بدی ...

نی نی سایت خیلی همه چیش واضحه تبلیغ داره خب اوناهم پولشون از اینجاها میرسه دیگه ما میتونیم بلاکر نصب کنیم جاهای دیگه به درد نمیخوره

یک شهر را دیوانه با پیراهنت کردی/لیلاچرا پیراهن زیبا تنت کردی؟!💚🌼😌
2738

ولی واقعا منم خیلی ناراحت هستم دیگه نمیشه تاپیک پاک کرد

خیلی وقتا واقعا نیاز داشتم تاپیک بزنم چون نمیشه پاک کرد نزدم

نی نی یار عزیزم خواهشا قانون رو عوض کنید

@نی_نی_یار_5    

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!
چیش زشته خب داره پشت ماها بد میگه

بد نگفته عزیزم

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی

بجای پاک کردن اصل مسئله باید مشکلا رو حل کرد 

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
2706