2737
2734

چرا نمیزاری بره  خونه دوستش؟

مجرده؟

میشه لطفابرای پدربزرگم یه فاتحه بفرستین🖤حسرت دیدن روی ماهش برای همیشه رودلم موند...😔 قراربودزودبرگردم کنارش ولی...ندیدمش و پرکشید.... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بیچاره دلش جوجه کباب های دوستشو خواسته،اینجوری که تو گفتی منم دلم جوجه کباب های دوستشو خواست،سخت نگیر😁

قلبت را به خدا بسپار وقتی میدانی بدون حکمت او برگی از درختی نمی افتد...

تاحالا ندیده بودم بوی جوجه از دهن بیاد

تنها در یک صورت ک توش پر سیر باشه

دیگ‌سعی میکنم‌کمتر بیام متاسفانه تعداد کسایی ک کسی نبوده رو ادبشون‌کار کنه زیاد شده....اَگع رو اعصـاب مَ راع بِریع 🚶روعــہ جِنــازَط پیــادع رَوےمیڪنَـم👊✌☺ ....... پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👍😵
2740
شوهرم گاهی میشه ک بهم میگه من دیر از سرکار میام، روزای عادی ۵/۵ خونس ولی دیروز گفت دیر میام و ساعت ۹ ...

ببین ی نکته ای هست بعد از ازدواج هر آدمی می‌تونه با دوستاش بازم ارتباط داشته باشه اکثر خانما و آقایون در این باره خیلی سخت گیرن و باعث میشن همسرشون قایمکی بره با دوستش خوشگذرونی و نگه کجا رفته من نمی‌گم در حد رفیق بازی ولی خب کار بدی نکرده شاید انقد سخت گیری ترسیده بگه😐😂

2706