2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دست کرده تو دماغش 😓

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍
2728

شوهرم گاهی میشه ک بهم میگه من دیر از سرکار میام، روزای عادی ۵/۵ خونس ولی دیروز گفت دیر میام و ساعت ۹ اومد گفتم بیا شام بخوریم گفت سرپایی سرکار یه چیزی خوردم رفته بودم شیفت شب پیش دوستم ورود و خروج های نگهبان هارو میزدم برا همین دیر اومدیم، تا خواستیم بخوابیم با اینکه مسواک زده بود دیدم از دهنش بوی جوجه کباب های مخصوصی که دوستش درست می‌کنه میاد شک کردم ولی چیزی نگفتم، دیگه این خوابیده بود و بوش داشت میرفت رو مخم که یعنی چی منو خر فرض کرده و... تا اینکه ۱_۲ شب بیدار شد ک ساعت گوشیشو نگا کنه، گفتم کجا بودی؟ گفت یعنی چی کجا بودی؟ گفتم می‌دونم خونه دوستت بودی جوجه های اون این بو رو میده و خلاصه اعتراف رو ازش گرفتم و بهش گفتم بخاطر این دروغت دیگه دیر بیای هم بهت اعتماد نخواهم کرد بعد خواست دست پیشو بگیره گفت بخاطر این اداها نگفتم ک میرم خونه دوستم، گفتم مگه چقدر واجب بود که با لباس کار بری خونش و ....

این کارش قابل بخششه؟

خب همون اول بگید دیگه مردمو سرکار گذاشتید

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪

وای خب درست بگین کامل دیگه.. هی نصفه نصفه.چرا؟؟؟

واسه رسیدن به هیچکس ندوید... آدمایی ک مال هم باشن کنار هم راه میرن❤️از این کاربری قبلا ی نفر دیگه استفاده میکرده الان من.. بعضی تاپیکا برا من نیس😅

لابد دوتایی رفتین مکان ک تورو پیچونده جوووون

حال من خوب است و چه آرامشی ‌ست در آغوش تنهایی دیگر از هیچ نداشتن‌ها نمی‌ترسم حالا چه کسی‌ می‌‌تواند از من بگیردچیزهایی‌ را که ندارم...
شوهر اسی چه کرده  اسیو عصبی کرده

جیگر 😅😅😅خیلی باحالی😊

دمت گرم 😊😊از اینکه بهم خیانت کردی. با دختری که می‌شناختم ریختی روهم. خداروشکر شناختمت 😊خدیا تنها کسی که دوستش دارم فقط تویی😍🙏
2706