2733
2739

من اگه ساعت یک دو که به قول شما برای چک کردن ساعتش بیدارشده بود بهش گیر میدادم.وباز جویی میکردم از اتاق مینداختم بیرون چه برسه جوابم وبده. اخه شوهرم موقع خواب خیلی حساس میشه.   بهتر بود بهش چیزی نمیگفتی  خودت براش جوجه کباب درست کن هرچند وقت یبار

میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستی نصف ثوابشم به تو میرسه اللهم صلی علی محمد وال محمد
خودش میدونه ک نمیشه... خودت توضیح دادی؟

میبینه، بچه من الان اون وقتشه ک وسایل و میگیره و بلند میشه و من کار و زندگیم شده دنبالش راه بیفتم هم خسته میشم هم از کارای خونه میمونم بهش خیلی گفتم خیلی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب دوستان الان راه حلتون چیه از سر کار ک برمیگرده چه برخوردی باهاش بکنم؟ خودم میگم اصلا باهاش حرف نز ...

عادی رفتار کن. ولی با ارامش ومزاح ازش بپرس که دلیل دروغش چی بوده 

میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستی نصف ثوابشم به تو میرسه اللهم صلی علی محمد وال محمد
2728
من اگه ساعت یک دو که به قول شما برای چک کردن ساعتش بیدارشده بود بهش گیر میدادم.وباز جویی میکردم از ا ...

بابا بحث غذا نیس اتفاقا من بهترین غذاهارو براش درست میکنم احتمالا میخواست با رفیقش باشه، والا انقد اعصابم خورد بود نتونستم تا صب صب کنم 

میبینه، بچه من الان اون وقتشه ک وسایل و میگیره و بلند میشه و من کار و زندگیم شده دنبالش راه بیفتم هم ...

بنظر من ب جای دعوا..بشین قشنگ براش دوباره توضیح...بهش بگو تو مشکلی نداری ک بره پیش دوستش(البته اگه واقعا مشکلی نداری و ب دوستش اعتماد داری)

بهش بگو انتظار داری ک بعداز کار بیاد خونه..و در کنار شما باشه...یا میتونی کاری کنی ک خودش مشتاق اومدن ب خونه باشه...

میشه لطفابرای پدربزرگم یه فاتحه بفرستین🖤حسرت دیدن روی ماهش برای همیشه رودلم موند...😔 قراربودزودبرگردم کنارش ولی...ندیدمش و پرکشید.... 
خب دوستان الان راه حلتون چیه از سر کار ک برمیگرده چه برخوردی باهاش بکنم؟ خودم میگم اصلا باهاش حرف نز ...

باهاش حرف بزن اما سرسنگین باش دعوا هم راه ننداز .

امروز نه اما بعد از آشتی کردن وقتایی رو برای خودت بزار 

انتظار نداشته باش خودش بگه برو به خودت برس

بچه رو بهش بده برو بیرون برای خرید یا هر چیزی که حالتو خوب میکنه 

وقتی خودت برای خودت وقت بزاری و احترام بزاری اونم یاد میگیره

خدایا شکرت 
2740
بابا بحث غذا نیس اتفاقا من بهترین غذاهارو براش درست میکنم احتمالا میخواست با رفیقش باشه، والا انقد ا ...

رفیقش مجرده یامتاهل ؟؟؟چجور ادمیه

بابا بحث غذا نیس اتفاقا من بهترین غذاهارو براش درست میکنم احتمالا میخواست با رفیقش باشه، والا انقد ا ...

شما از چی ناراحت شدین از دروغش یا اینکه بدون شما رفته خوش گذرونی 

من فکر میکنم بیشتر از این ناراحت شدین که شما تمام وقتت با بچه پر شده و اون رفته تفریح مجردی

خدایا شکرت 

گلایه هاتو اگر گفتی و اهمیت نداده این بار نگو عمل کن

یعنی اگر اهمیتی ندادن که شما به کار خونه نمیرسی

به بچه نمیرسی

و به پخت و پز 

دست بکارشو و یه خانومی رو بگیر هر هفته بیاد کمکت لازم نیس به ایشون بگی من برم یه کمکی بگیرم؟ خودت کارگر استخدام کن و اگر دلیلشو پرسید بگو من به شما  گفتم اما مثل اینکه شماهم عین من سرت خ شلوغ بود منم نمیرسیدم

شام رو قبل اینکه بیان تماس بگیر عزیزم بچه مدام گریه میکرد و من از ساعت 5 تا 8 درگیربچه بودم و نتونستم شام بپزم لطفا غذابگیر بیار 

اگر در برابر شام مقاومت کرد بگو خب تو یه راه حل بگو بنظرت کی بچه رو نگه داره من شام بپزم پرستار بگیریم خوبه؟ 

رفیقش مجرده یامتاهل ؟؟؟چجور ادمیه

مجرده، خونه مجردی ام داره البته ما تو یه شهر کوچیک زندگی میکنیم بخاطر شغل شوهرم زیاد نمی‌شناسمش اکثر دوستای شوهرمو میشناسم ولی چون با این یکی تازه همکار شده زیاد نمیشناسمش، اینم بگم احتمال نمیدم بحث خیانت و این حرفا باشه

2706