2726

منم شما خیلی بهش گیرمیدی باعث شده ازتون مخفی کنه 

از وقتی دلمون خواست یه فرشته خدایی به دلمون بیاره.هرروز هر ثانیه رو لحظه ب لحظه انتظار کشیدم ماه اول ماه دوم ماه سوم ماه چهارم .....یه روز عقب مینداختم ذوق مرگ یه هفته قبل پریودی استرس روز شماری میکردم اما الان ریلکس ........به مرحله ای رسیدم که فقط ریلکسم خودمم همیشه میگفتم مگه میشه کسی ریلکس باشه.دقیقا 16روزه عقب انداختم بی بی چک منفی با چه ذوقی گفتم شاید بی بی منفیه برم ازمایش ... ازمایش دادم منفیه برام مهم نیست به این حرف رسیدم که خدا میگه من به موقعه نی نی تو دلت میزارم پس اگر پریود شدی گریه نکن یا اگر عقب انداختی خوشحال نباش تا من نخوام نمیشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا نمیزاری بره  خونه دوستش؟ مجرده؟

گاهی می‌ره ولی از سر کار که میاد مگه چقدر واجبه؟ منم تو خونه با یه بچه کوچیک انتظار دارم بیاد خونه و بچه رو بدم بهش یه ساعت ب کارام برسم، اتفاقا من خیلی هم سختگیر نیستم ولی خب زیاد دوس ندارم اینطور معاشرت هارو

2728
گاهی می‌ره ولی از سر کار که میاد مگه چقدر واجبه؟ منم تو خونه با یه بچه کوچیک انتظار دارم بیاد خونه و ...

اینارو براش توضیح دادی؟

چی گفته

میشه لطفابرای پدربزرگم یه فاتحه بفرستین🖤حسرت دیدن روی ماهش برای همیشه رودلم موند...😔 قراربودزودبرگردم کنارش ولی...ندیدمش و پرکشید.... 

ینی از سرکار رفته خونه دوستش و جوجه خوردن و ب شما نگفتن؟؟دوستش مجرده؟؟

ببین خیلی سخت نگیر ولی اگه خیلی گیر بدی و بیشتر حساسیت نشون بدی بیشتر شوهرت از این کارا میکنه و توام اعصابت داغونتر میشه لطفا زیاد جنجال بپا نکن😍

امیدوارم به همه خواسته هاتون برسین*اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم*

ببین عزیز من شوهرمو تشویق میکنم گاهی با دوستاش بره بیرون. چه خونه چه کوه و دشت. میرن کبابی میزنن و حال و هوایی عوض میکنن چه اشکالی داره؟

خودت میگی همیشه ۵ونیم میاد خونه. خب این زنگ تفریح ها لازمه. استقبال کن که بهت دروغ نگه 

ببین ی نکته ای هست بعد از ازدواج هر آدمی می‌تونه با دوستاش بازم ارتباط داشته باشه اکثر خانما و آقایو ...

نه اتفاقا گاهی میره، باشگاه می‌ره من ک میرم خونه مامانم تو شهرستان با دوستاش هست ولی این کار دیشبش خیلی رفت رو ‌مخم

گاهی می‌ره ولی از سر کار که میاد مگه چقدر واجبه؟ منم تو خونه با یه بچه کوچیک انتظار دارم بیاد خونه و ...

انتظارتون کاملا منطقیه 

خب این کار رو انجام بدین روزای دیگه 

خدایا شکرت 

خوش به حالتون انقد کارآگاهین. 

بوی جوجه کبابای دوستشو از دهن شوهرتون میفهمین😶😐

من چقد پخمم😂😶😑

اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم ...اللهم عجل لولیک الفرج ... التماس دعا دوستان
خب خودش می‌دونه چقد تو‌خونه سختمه دست تنها

خودش میدونه ک نمیشه...

خودت توضیح دادی؟

میشه لطفابرای پدربزرگم یه فاتحه بفرستین🖤حسرت دیدن روی ماهش برای همیشه رودلم موند...😔 قراربودزودبرگردم کنارش ولی...ندیدمش و پرکشید.... 

خب دوستان الان راه حلتون چیه از سر کار ک برمیگرده چه برخوردی باهاش بکنم؟ خودم میگم اصلا باهاش حرف نزنم متوجه اشتباه بزرگش بشه ک دیگه بهم دروغ نگه، چون خودش می‌دونه من چقد ب دروغ حساسم

2706