2733
2734
عنوان

سختترین روز زندگیم بارداری جاریم بود

| مشاهده متن کامل بحث + 5119 بازدید | 124 پست

بچه ها يه سوال از بيكاري گير بدم به تيكرم من الان فردا شيش هفتم كامل ميشه چرا اين تيكرم روي پنج هم نرسيده هنوز🤦🏼‍♀️

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋

عزیزم متاسفم بخاطر سقطشون ولی چوب خدا صدا نداره

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان❤️هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤️این همنفسی چه حس و حالی دارد❤️در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اشتبا زدي

نه درست زدم ديگه تاريخش درسته ها نوشته ٣٤ هفته و يك روز ولي تيكره داره اشتباه ميزنه🤦🏼‍♀️

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
میدونی من چند تا جاری دارم ، جاری قبل از من بنده خدا حامله نشد آدم مهربونیم بود (انشاالله همین روزا ...

اشتباه ک نه ولی کاش نمیگفتی

من دوسال بچه دار نمیشدم،یه روش رفتم که یک و نیم ماهه جواب داد_توسل به حضرت زهرا و امام زمان ع_روش امام باقر ع👈امام باقر (ع) فرمودند: در هر صبح و عصر هفتاد مرتبه ( سبحان الله) ، ده مرتبه (استغفرالله) ، دوباره نه مرتبه (سبحان الله) سپس یکبار استغفرالله بجا بیاور و این آیات را بخوان: اسْتَغْفِرُواْ رَبَّكُمْ إِنَّهُ كاَنَ غَفَّارًا يُرْسِلِ السَّمَاءَ عَلَيْكمُ مِّدْرَارًا وَ يُمْدِدْكمُ بِأَمْوَالٍ وَ بَنِينَ وَ يجَعَل لَّكمُ‏ْ جَنَّاتٍ وَ يجَعَل لَّكمُ‏ْ أَنهْارًا_ صد استغفرالله بعد از نماز صبح و صد استغفرالله بعد از نماز عشا_نذر به روح شهید سلیمانی_خوردن دمنوش گل محمدی برای کاهش استرس_نماز اول وقت و دل بردیدن از غیرخدا
2738
🤐🤐🤐واقعا؟

آره🙄

من دوسال بچه دار نمیشدم،یه روش رفتم که یک و نیم ماهه جواب داد_توسل به حضرت زهرا و امام زمان ع_روش امام باقر ع👈امام باقر (ع) فرمودند: در هر صبح و عصر هفتاد مرتبه ( سبحان الله) ، ده مرتبه (استغفرالله) ، دوباره نه مرتبه (سبحان الله) سپس یکبار استغفرالله بجا بیاور و این آیات را بخوان: اسْتَغْفِرُواْ رَبَّكُمْ إِنَّهُ كاَنَ غَفَّارًا يُرْسِلِ السَّمَاءَ عَلَيْكمُ مِّدْرَارًا وَ يُمْدِدْكمُ بِأَمْوَالٍ وَ بَنِينَ وَ يجَعَل لَّكمُ‏ْ جَنَّاتٍ وَ يجَعَل لَّكمُ‏ْ أَنهْارًا_ صد استغفرالله بعد از نماز صبح و صد استغفرالله بعد از نماز عشا_نذر به روح شهید سلیمانی_خوردن دمنوش گل محمدی برای کاهش استرس_نماز اول وقت و دل بردیدن از غیرخدا
خب جلو بزنه چي ميشه؟!

عزيز كرده ميشه چس ميكنه براي من اونم اين دهه هشتاديا از راه نرسيده يكي ميكارن بعدشم چسي ميان

بنظرم باید میگفتی بهترین روز زندگیم سقط کردن جاریم بود😑

مادرشوهرت بهت میگفت کارای جاریتو بکن بعد تو هیچی نمیگفتی؟ من بودم عاشورا به پا میکردم تا به گوه خوردن هم نمیفتاد ولش نمیکردم

حسود نباش زاييدن افتخار خاصي نداره

من حسود نيستم بعد اون ميره تو قيافه براي من جاري فاميل نميشه خواهر مامانم و زن عموم از وقتي جاري بودن از اول عروسي با هم خيلي خوب بودن تو يك خونه حتي زندگي ميكردن يك حموم و سرويس داشتن و كلا باهم خيلي قاطي بودن منو پسر عموم يك سال تفاوت سني داشتيم مارو ميذاشتن پيش مامان بزرگمون با هم لباس ميشستن حتي يك جا كار ميكردن خلاصه مثه دوتا خواهر بودن تا موقع عروسي من كه كاسه كوزه ي همو زدن شكستن زن عموم خودشو چس كرد كه تعارفم نكردين بمونم شب ادم وقتي دخترشو عروس ميكنه مهمون داره استرسش هست يه ذره درك نكرد خلاصه از اون موقع اخرش زن عموم كرمشو ريخت همه ميگفتن چطوري مامانت و زن عموت اينقد با هم خوبن انگار ن انگار جارين 

2706